25 policjantów złapało parę baraszkującą w parku

25 policjantów uczestniczących w "rowerowej szkole" w jednym z parków w Filadelfii (USA) natknęło się na parę uprawiającą seks na ławce. Mężczyzna i kobieta zostali aresztowani. O sprawie informuje serwis philly.com.

- Wyobraźcie sobie zostać aresztowanym przez 25 policjantów... - powiedział inspektor policji Michael Chitwood - Byli w takim samym szoku, jak policjanci.

Reklama

Raz w roku departament policji w Upper Darby w Filadelfii przeprowadza 5-dniowe rowerowe szkolenie dla kolegów z okolicznych departamentów. Zajęcia uprawniają policjantów do poruszania się na rowerze podczas patrolu. W tym roku w szkoleniu wzięło udział 25 mundurowych.

Wczoraj, około godziny 16.00, policjanci kończyli zajęcia przejażdżką w Naylor's Run Park. Minęli bawiące się na placu zabaw dzieci i ludzi grających w tenisa. Gdy policjanci dojechali do boiska do koszykówki zobaczyli zaskakującą scenę - na jednej z ławek mężczyzna i kobieta uprawiali seks. O sprawie informuje serwis philly.com.

Jak mówi Chitwood, w pobliżu nie było nikogo więcej. Policjanci zidentyfikowali parę jako 37-letniego Richarda McBride i 41-letnią Jennifer Harvey. Inspektor dodał, że nie wie, czy mężczyzna i kobieta są w związku, ale policja nie podejrzewa prostytucji. Oboje zostali natomiast oskarżeni o zakłócanie porządku publicznego.

Dowiedz się więcej na temat: policja | USA

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje