Brak leków dla chorych na raka - dlaczego? (44)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 1755

Re: Brak leków dla chorych na raka - dlaczego?

Napisał(a): Gość -

Jest realizowany globalnie program depopulacji . Polska jest jednym z najaktywniejszych realizatorów tego projektu. W ciągu kilku ostatnich lat dramatycznie pogorszył się stan zdrowia Polaków. Leki z resztą to tylko szczyt góry , jest jeszcze nakaz wprowadzenia do upraw GMO pomimo że 9 krajów w Europie zakazało u siebie takich upraw np. Niemcy, Francja. Jest problem dodawania do żywności różnych niebezpiecznych środków chemicznych, nie tylko soli przemysłowej czy skażonego suszu jajecznego. To nie są "wpadki" rodzimych "biznesmenów" , to jest zaplanowane i czynniki wyższe doskonale o tym wiedzą. Przykładów można mnożyć długo, ale co z tego skoro ludzie "ufają " władzy, a powyższe traktują jak niedorzeczne brednie.

Re: Brak leków dla chorych na raka - dlaczego?

Napisał(a): Gość -

Cudów nie ma, POzostaje tylko ściema!!
Fircyk Donald bez krępacji, cud obiecał POlskiej nacji. Trafnie uznał: lud to kupi, bo jest ciemny, mocno głupi. W PeO młodzież uwierzyła. Do urn wartko POdążyła. I we Wronkach i w Pułtusku. Dali głos Donaldu Tusku. No nareszcie, jest nadzieja. Naród wybrał czarodzieja. No i w końcu stał się cud. Był Chlebowski i Drzewiecki z Sobiesiakiem, czary mary są afery i skandale, wyszedł SMRÓD. Biedna nasza Polska cała, cudotwórców se wybrała. Naród płacze, klnie i szlocha. Donek ludu już nie kocha. Ci co cuda ogłaszali, wrednie naród oszukali. Ci co w cuda uwierzyli, se kłopotów przysporzyli. Bezrobocie z POdatkami jak gruźlica pnie się w górę, Rosną ceny i zarobki platformianych urzędasów, Z Unii forsa POgrzebana, Autostrady i stadiony zawalone, POpartacku i najdrożej w całej Unii budowane, Służba zdrowia dogorywa, Chorzy eutanazję nie leczenie mają. Pielęgniarki i robole nędznie grosze zarabiają, Ćwoki z PeO-PSLu bez Hitlera wciąż do Rajchu za robotą nasze biedne dzieci gnają, Te platfusy, Palikoty i lewusy ustawowo narkotyki miękkie wprowadzili, Na wybory od gangsterów z Wołomina i Pruszkowaza za to kasy fuul dostali. W WOŚP Orkiestrze zluzowane nastolatki POlskie świnki, Swoje młode ciała dają. POpaprańcy, Palikoty, SLDowscy gejów, lesby i złodziei wspomagają, Krzyż, patriotyzm, TV Trwam i Historię Dumnej Polski wykluczają, z IPNem POlitycznie POgrywają, Łukaszenkę i Putina za wzór mają, Demokrację w dup.e mają, A SBcy z agentami brudne łapy w PRLu zanurzone zacierają. Biedna nasza Polska cała!!!

Re: Brak leków dla chorych na raka - dlaczego?

Napisał(a): Gość -

ruszcie glowami!

ktos wie jak wiele osob wyleczylo sie dzieki chemioterapii?

chemioterapia to tylko powolne zatruwanie organizmu...
na ktorym ogromne korporacje 'farmaceutyczne'
robia pieniadze o jakich wam sie nie snilo

za wyleczonego, uznaje sie pacjenta, ktory przezyl 5 lat bez nawrotow,
w zaleznosci od ilosci przyjetych chemikaliow,
wiekszosc nie przezyje 2 lat, mocniejsi bronia sie dluzej, ale nie zdorwieja nigdy

srodki do chemioterapii to nie leki ale chemiczne srodki do walki biologicznej,
stworzone kiedys na potrzeby armii, wykorzystywane do robienia pieniedzy dzis

wszystkie informacje mozna znalezc, trzeba tylko potrafic szukac,
i ruszac szarymi komorkami

Re: Brak leków dla chorych na raka - dlaczego?

Napisał(a): Sympatyczny1980 -

Witam serdecznie! Chemioterapia powoduje wiele skutków ubocznych, szkód w organiźmie, leki te zabijają nie tylko komórki rakowe ale również zdrowe komórki szybciej dzielące sie, jak np. komórki mieszków włosowych i inne. Chciałem zwrócic uwage na naturalne metody zwalczania czy zapobiegania chorobom nowotworowym. Mało mówi sie jeszcze na ten temat ale są w Polsce przypadki całkowitego uzdrowienia z nowotworu tylko naturalnymi metodami, np. naturalnym sokiem z owoców noni z polinezji francuskiej - Tahitian Noni Juice.
Mozna poczytać wiecej na temat tych soków tutaj: http://www.tni.com/poland/2993320
pozdrawiam serdecznie M.K.

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Brak leków dla chorych na raka - dlaczego?