Jakie jest życie w więzieniu? (167)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 30205

Re: Jakie jest życie w więzieniu?

Napisał(a): Gość -

POMÓZ POTRZEBUJĄCYM!

Przekaż 1zł na Siepomaga.pl wypełniając ankietę! W niecałe 10 minut możesz wesprzeć osoby chore, ubogie, zwierzęta w schroniskach lub organizacje ochrony przyrody!

https://www.studentswatch.pl/ankiety/rozwiaz-ankiete/4eef077a-6b4c-4412-b185-7b0b5992c7d0

Re: Jakie jest życie w więzieniu?

Napisał(a): Gość -

Koledzy....;) Z tego wynika ze zaden z was nie był w więzieniu bo to co piszecie to bzdury..;)
Jedno wam powiem, ze jak przyjedzie pucydup sie sie z frajerzy to nie wytrzyma 10dni kary i sie wykończy psychicznie......;/ wystarczy tyle? a w tych czasach aby w pudle sobie poradzić trzeba mieć pieniądze i nic wiecej.... ;/ jezeli nie bedziesz chciec grypsowac to bedziesz prał skarpetki na bardachu, a gdy sie wezmiesz za grypserke to moment chłopaki ciebie zjadą...;/ trzeba byc przygotowanym psychicznie...! oraz fizycznie.

Re: Jakie jest życie w więzieniu?

Napisał(a): Gość -

Pewnie ,że nikt nie był a tacy najmądrzejsi!- może z małymi wyjątkami.Nie jest tam lekko -mam tam kogoś bliskiego i to nie jest tak ,że każdy jest winny kto siedzi i będzie tak póki będzie instytucja dobrowolnego poddania się karze:/Obyście wy wszyscy mądrzy nie zasiedli na ławie oskarzonych bo dopiero zobaczycie jak obrona w naszym kraju wygląda-to nie USA to nasza rzeczywistość a i warunki w wiezieniu też typowo nasze....A jeżeli szanowni podatnicy się krzywią ,że muszą płacić to niech piszą do władz o uwolnienie wszystkich osadzonych ,z pewnością nikt tam dobrowolnie nie zostanie w tych jakże'' luksusowych''warunkach a siedzieć w tych czasach każdy może-tam gdzie jest mój przywożą tygodniowo 40'' rowerzystów'' co wyroki mają od roku do półtora więc uwarzajcie!:-)

Re: Jakie jest życie w więzieniu?

Napisał(a): Gość -

Co dziennie płaczę,rozpaczam nad Polskimi przestępcami w więzieniach! Nie mogą gwałcić kogo i gdzie chcą tylko siebie na wzajem mogą. To straszne.I na papierosy nie mają ! co za społeczeństwo KATOLICKIE ? Bozia kazała wybaczać! Po co te więzienia .....

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Jakie jest życie w więzieniu?