Jakie jest życie w więzieniu? (165)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 28034

Re: Jakie jest życie w więzieniu?

Napisał(a): Gość -

Gość A ZRESZTA TU SIE WYPOWIADA W WIEKSZOSCI KRYMINALISTYCZNE DNO..KTORE JUZ LEPSZE NIE BEDZIE..;-]]] ...WAM W PUPCIE ;-]

taka wypowiedzia widze ze nie grzeszysz rozumem. swiety sie znalazl.... a radze czasem obejrzec sie za siebie zeby tobie nikt nie zaparkowal bo moze nadejsc taki dzien :-DD

nie ma tam tylko zabójców, pedofili i gwałcicieli, w większości w naszych czasach w więzieniach siedzą rowerzyści po kielichu, alimenciarze lub drobne złodziejaszki - którzy za gówniarza odwalili coś i jak raz się upiekło to czemuż nie spróbować drugi raz - a tu zonk i wtopa i trzeba za marne 200-300 złotych iść odsiedzieć 2 lata z innymi bandziorami często wyższej rangi. tacy, którzy robią wałki na wielką skalę w życiu nie zostaną złapani i osadzeni, bo albo się skutecznie ukryją, ale kupią sobie sędziego i dostają ułaskawienie ... ehh Polska jest poje...krajem i jak tak dalej będzie to za "damski członek" będziemy trafiać za kratki a prawdziwe potwory będą chodzić na wolności. ponadto w Wielkiej Brytanii np bransoletki należą się skazanym nawet na 3-4 lata, w Polsce można się ubiegać o bransę jeśli wyrok nie przekracza roku - hmmm Unia Europejska i sprawiedliwosc - pozostawię to bez komentarza, a do tych którzy twierdzą ze jest tam tak różowo, powiem tyle ze w dupie byli i gówno widzieli - więc niech się nie wypowiadają a jeśli jest tam tak zajebiście i życie jest za free to zapraszam serdecznie, posiedźcie sobie choćby chwilę to wtedy pogadamy

witam. w pudle siedzi ktos kto znaczy dla mnie BARDZO WIELE. on jest tam, to dla nas nowe sprawy w zyciu... domyslam sie jak on moze tam sobie "radzic", wiem ze jesli chce miec "lepiej" musi czekac, az ktos z zewnatrz muprzekaze paczke itp. ale ja nie wiem jak mam zyc? brakuje mi go:( odwiedziny to bedzie zbawienie... ponawiam pytanie: jak mam zyc na zewnatrz?

Gość trafiaja zwykli normalni ludzie którzy byli w złym miejscu o złym czasie i w złym towarzystwie lub popełnili głupate danej chwili bo tak reagowali w tym momencie sa zywymi ludzmi i tez maja prawo zyc w miare normalnie a ci którzy tyle maja do powiedzenia jak to cudownie jest byc osadzonym na widzenia

A wiesz cwelu jak wygląda życie tych poszkodowanych, pobitych, kalekich do konca życia.. przez takich normalnych ludzi którzy tylko byli w złym miejscu, czasie i towarzystwie! Jakie jest zycie ich, i ich rodzin! Za co oni cierpią? Oni byli w dobrym miejscu, nie byli w złym towarzystwie. Nie masz żadnej pokory. Ludzie, którzy świadomie i premedytacją okaleczyli innych, powinni być tak samo okaleczeni. Ząb za ząb, oko za oko!

Gość w większości w naszych czasach w więzieniach siedzą rowerzyści po kielichu, alimenciarze

Alimenciarz swoim dzieciom nie dawał jeść, więc sam powinien też i w więzieniu siedzieć o głodzie i chłodzie! Kobieta ma nakarmić, ubrać, przytulic dziecko a on ch*j nawet parę groszy na drobne wydatki nie potrafi zapracować, bo musi nie chce?
I druga sprawa, dlaczego społeczenstwo ma płacić za pobyt pasozyta w więzieniu?

Gość lub drobne złodziejaszki - którzy za gówniarza odwalili coś i jak raz się upiekło to czemuż nie spróbować drugi raz - a tu zonk i wtopa i trzeba za marne 200-300 złotych iść odsiedzieć 2 lata z innymi bandziorami często wyższej rangi

Następne wytłumaczenie...to tylko drobna kradzież, która niestety trwała latami! Powiadasz marne 200- 300zł, a jednak po nie ktoś wyciągał pazury! Być może okradł samotną matkę, starszego chorego człowieka, a tym samym pozbawił kogoś leków, opłat za czynsz. Złodziejom powinni obcinać pazury.

no wlasnie ktos ma racje, za kilkaset zlotych ktos lamie zycie innym, bedac w zamknieciu przez dlugi czas. tam nie wie jak zyc, musi uwazac, by nie zrobic zlego ruchu, a my - Ci, ktorzy czekamy na mozliwosc widzenia itp. jak mamy zyc? gdy brak obok osoby, ktora sie kocha i dla ktorej poswiecilo sie wszystko? ja jakos daje rade - ale to dopiero poczatki, ta rozlaka, ta niemoziwosc codziennego bycia razem...

Tylko wyobraźcie sobie, że gdyby zabronić im tej telewizji czy choćby nawet siłowni lub wielu innych zajęć, które wydają nam się z naszego punktu widzenia "luksusem", z kim mielibyśmy do czynienia gdyby wyszli. Z najnormalniejszego człowieka da się zrobić wariata pozbawiając go wolności. Nie chciałabym mieć do czynienia z człowiekiem całkowicie odizolowanym od swiata, który nagle zostałby wypuszczony na wolność. Tam siedzą nie tylko zwyrodnialcy i gwałciciele, ale czasem ludzie, których nie stać, by spłacać długi. Pomijam fakt hierarchi, która obecna jest w więzieniach. Nie każdy może być gitem. A kim jest cwel dla gita? Warto o tym poczytać, zanim pomyślimy, że żyje im tam się luksusowo. Ja wolę jednak ciężko pracować na ten prąd, czynsz itp.

dla mnie jestej frajerem i tyle... kazdy siedzi za co innego i tak jak inni pisza moze jak cie spotka to samo to zrozumiesz a na razie to h ci w d!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i sie buraku nie oddzywaj... Konfident!!!!

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Jakie jest życie w więzieniu?