Jakie jest życie w więzieniu? (172)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 30720

Re: Jakie jest życie w więzieniu?

Napisał(a): Gość -

Praca w internecie poprzez klikanie w reklamy.
Nie są to duże pieniądze na początku ale sposób jest sprawdzony i pewny.
Proszę o pisanie tylko poważnych osób, które są zdecydowane na dodatkowe zarobki w ten sposób na adres: knebraska@gmail.com

Proszę o pisanie tylko poważnych osób,
które są zdecydowane na dodatkowe zarobki w ten sposób
na adres-knebraska@gmail.com-Więcej informacji

czegoś nie rozumię, przecież nikt nie jest tam w nagrodę więc o co pretensje tym bardziej że stawka żywieniowa więżnia jest wyższa od chorego w szpitalu a te pokoje widzeń, przepustki to co to jest sanatorium?, a narzekanie na jedzenie to które jakie jest takie jest a co mają powiedzieć ci bez pracy i dzieci głodne chodzące do szkoły, trochę umiaru i zastanowienia przed popełnieniem przestępstwa.

Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda życie w więzieniu. Czy można sobie tam "zorganizować" przynajmniej pozornie normalne życie. Pewnie tamtejsze realia odbiegają całkowicie od tego, co widzimy na filmach. Nikt, kto tego nie doświadczył nie jest w stanie sobie tego wyobrazić.

K A Z D Y choc jeden raz w zyciu powinien byc chociazby gosciem w tej instytucji...
Tam naprawde mozna odczuc bezinteresowna MILOSC.A samorefleksje zabrac ze soba .
Milosc i zrozumienie,ze oceniac zachowanie ludzi to nie nasza dzialka.I,zastanowic sie ,w jaki sposob ja moge dolozyc...ale choc czastke DOBRA I PIEKNA do tego miejsca.
Albo jeszcze inaczej:co ja robie z MILOSCIA,ktora ofiarowal mi BOG?
A wszystkim tam przebywajacym mocnej WIARY w DOBRO zycze i,sily wznoszenia sie ponad
te rzeczywistosc zycze,
Helena.

Proszę o pisanie tylko poważnych osób,
które są zdecydowane na dodatkowe zarobki w ten sposób
na adres: knebraska@gmail.com

Przesiedziałem w więzieniach ponad dziesięć lat. W polskich więzieniach - jak na warunki europejskie - jest tragicznie. Niektórzy się wypowiadają np. na temat jedzenia. Jedzenie jest w taki sposób podawane, aby utrzymać więźnia przy życiu, a nie, aby się dobrze najadł. Nie dostawałem przez dłuższy czas paczek od rodziny, zjadałem stary chleb, który zawsze na zapas trzymałem w szafce. Jedzenie jest prawie zawsze nieświeże, z podejrzanych przekrętów kierownictwa więzień. Bardzo często więźniowie się trują, tylko nic nie wychodzi na zewnątrz. Oczywiście wszyscy tam zasługują na takie warunki - nie przeczę - ale ale niech nikt, który tam nigdy nie był, nie pieprzy takich głupot, że za murami jest tak cacy. Jeśli tak, to dlaczego więźniowie oddają cały swój majątek - lewy lub nie - aby nie trafić tam lub wyjść jak najszybciej, nawet, jeśli byłby to jedynie rok do odsiedzenia.

Naturalnie siedziałeś za niewinność? Bo jeśli popełniłeś przestępstwo to powinieneś tę dychę przeczekać w sanatorium, z dansingiem i kasynem?
O tym że w pierdlu stawka żywieniowa jest większa niż niejeden rencista czy emeryt ma na jedzenie, to pewnie zapomniałeś? O pięciu rodzajach diety dla skazanych to pewnie nie wiesz?
Dychy to za nic nie dają....

gość Przesiedziałem w więzieniach ponad dziesięć lat. W polskich więzieniach - jak na warunki europejskie - jest tragicznie. Niektórzy się wypowiadają np. na temat jedzenia. Jedzenie jest w taki sposób podawane, aby utrzymać więźnia przy życiu, a nie, aby się dobrze najadł. Nie dostawałem przez dłuższy czas paczek od rodziny, zjadałem stary chleb, który zawsze na zapas trzymałem w szafce. Jedzenie jest prawie zawsze nieświeże, z podejrzanych przekrętów kierownictwa więzień. Bardzo często więźniowie się trują, tylko nic nie wychodzi na zewnątrz. Oczywiście wszyscy tam zasługują na takie warunki - nie przeczę - ale ale niech nikt, który tam nigdy nie był, nie pieprzy takich głupot, że za murami jest tak cacy. Jeśli tak, to dlaczego więźniowie oddają cały swój majątek - lewy lub nie - aby nie trafić tam lub wyjść jak najszybciej, nawet, jeśli byłby to jedynie rok do odsiedzenia.

żalisz się czy chwalisz?

gość Przesiedziałem w więzieniach ponad dziesięć lat. W polskich więzieniach - jak na warunki europejskie - jest tragicznie. Niektórzy się wypowiadają np. na temat jedzenia. Jedzenie jest w taki sposób podawane, aby utrzymać więźnia przy życiu, a nie, aby się dobrze najadł. Nie dostawałem przez dłuższy czas paczek od rodziny, zjadałem stary chleb, który zawsze na zapas trzymałem w szafce. Jedzenie jest prawie zawsze nieświeże, z podejrzanych przekrętów kierownictwa więzień. Bardzo często więźniowie się trują, tylko nic nie wychodzi na zewnątrz. Oczywiście wszyscy tam zasługują na takie warunki - nie przeczę - ale ale niech nikt, który tam nigdy nie był, nie pieprzy takich głupot, że za murami jest tak cacy. Jeśli tak, to dlaczego więźniowie oddają cały swój majątek - lewy lub nie - aby nie trafić tam lub wyjść jak najszybciej, nawet, jeśli byłby to jedynie rok do odsiedzenia.

żalisz się czy chwalisz?

Gość aa i niech sie psuje!!! nic wiecej im sie nie nalezy niz zepsute pokryte plesnia zarcie ;-/ jak sobie pomysle ze tam siedza ..ZABUJCY,PEDOFILE,GWALCICIELE ...niech siedza w przepelnionych celach o wielkosci 4 metrow.niech sie kisza latem za pleksa w sloncu przy temperaturze ponad 30 st,palic tez nie musza w cale to jest przywilej osoby pracujacej nie mowiac juz o TV .

ALES TY DURNY

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Jakie jest życie w więzieniu?