Reklama

Najnowsze wiadomości

  • Jednojajowe czworaczki z Lipska

   Galeria:

   Kim, Laura, Jasmin i Sophie - jednojajowe czworaczki z Lipska w Niemczech. Lekarze twierdzą, że prawdopodobieństwo przyjścia na świat jednojajowych czworaczków wynosi 1 do 13.000.000. Czyli szansa na ich urodzenie jest niemal taka, jak trafienie szóstki w totka./fot. Waltraud Grubitzsch

   Źródło:

   PAP/EPA

  • Oceń zdjęcie z galerii

   Ocen: 419
  • Reklama

  • Ja to widziałem!
   Zrób zdjęcie i przyślij do nas!

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (248)

Dodaj komentarz
Iwonna44

~Iwonna44 -

GRATULACJE DLA RODZICÓW :) niech Dobry Pan Bóg Ich błogosławi i pomoże Im w trudnych chwilach, bo dla Pana Boga wszystko jest możliwe . Śliczne dzieci :)

zoja29

~zoja29 -

" ja mam" - mówisz mam zabawkę, dziecko przede wszystkim potrzebuje obojga rodziców i ich miłości, żeby się prawidłowo rozwijało. Ty traktujesz dziecko jak inwestycję - tak nie wolno!!! Wspaniale, ze stać Cię na dobre przedszkole ale to jest małe dziecko - ono potrzebuje ciepła rodziców - przytulania, wspólnej zabawy, wspólnych spacerów, rozmowy, waszego spojrzenia. To nie jest robot, który ma w przyszłości być "kimś" i zarabiać dużo kasy. Pieniądze sa potrzebne, ale bez miłości życie jest martwe!!! Widać, biedna kobieto, nie miałaś miłości w domu, więc nie potrafisz jej dać.

ann

~ann -

Tragedia!, ja mam jedno dziecko i za samo przedszkole płacę 1000 zł, do tego zajęcia dodatkowe, ceramika, angielski,basen, nauka pływania... łącznie ponad 2000pln nie wspominając o ubraniach, jedzeniu, wakacjach itd Przy czwórce musiałabym obrabować bank albo zrezygnować i odebrać dziecku możliwość dobrej edukacji, możliwość uprawiania sportów, rozwijania pasji.... Nie stać mnie na drugie dziecko choć zarabiam kilku krotność średniej krajowej!

elma_60

~elma_60 -

DO ANN --- wiekszej debilki nie slyszalam , oddam Ci moje 1000 zl , co bys za nie zrobila , czekam na wypowiedz !

julka

~julka -

Jakie Ładne Niech żyją w zdrowiu 100l i 1/ dzień:D

BOCJA

~BOCJA -

Sliczne dzieciaczki

dorota

~dorota -

Do ann:)Jakbym miała kilkukrotnośc kilku srednich pensji miesięcznie to miałabym 5 dzieciaczków:) to sama radość

mm

~mm -

gratulacje dla rodziców śliczne pociechy

A

~A -

Prześliczne dzieciaki :*

eda

~eda -

ja uwazam To za wydarzenie jak "szostka w Tottka" nie trzeba biegac tylko pieniadzem trzeba cieszyc sie z tego co sie ma ..i jesli nawet niestac mnie na Basen czy angielski to nie jest to tragenia zawsze jest inne wyjscie ludzei wiecej pozytywizmu...pozdrawiam