Reklama

Najnowsze wiadomości

  • Katowane dzieci

   Galeria:

   19 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Przemocy wobec Dzieci. Jest to inicjatywa szwajcarskiej Fundacji Światowy Szczyt Kobiet (Women's World Summit Foundation), w którą włączyło się blisko 150 organizacji pozarządowych z 60 krajów. Z danych Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej wynika, że 15 proc. Polaków mających dzieci do 18. roku życia stosowało wobec nich przemoc przynajmniej raz; 12 proc. - więcej niż raz, 1 proc. - wiele razy. Do stosowania wobec swojego dziecka przemocy seksualnej przyznało się mniej niż 1 proc. badanych.

   Zdjęcie:

   Malutki Pawełek pobity przez matkę, ze złamaną nogą, w szpitalu w Zabrzu, fot. M. Szalast

   Źródło:

   Agencja SE/East News

  • Oceń zdjęcie z galerii

   Ocen: 1
  • Reklama

  • Ja to widziałem!
   Zrób zdjęcie i przyślij do nas!

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (22)

Dodaj komentarz
nostra

~nostra -

Ja byłem podobnym dzieckiem;wiecznie z pręgami na udach w podstawówce,choć moi rodzice nie pili i nie piją! Przemoc może brac się też z niskiej kultury i niskiej świadomości tego,że oto niszczą życie kilkulatka. Teraz mam 35 lat i nie mogę zapomnieć...

gosc

~gosc -

mam nadzieję, że ci ludzie odpowiedzą za swoje czyny, powinno się ich stłuc tak jak oni to zrobili swoim dzieciom, to są ludzie chorzy psychicznie nie nadający się do rodzicielstwa. Jak można krzywdzić tak maleńkie istotki.. jedynie ludzie bez serca mogli coś takiego zrobić

Melanges

~Melanges -

Te biedne słoneczka czo one zrobiły? ze co za długo były na podwórku? Czy pyskowały? Przepraszam bardzo jezeli moje dziecko pyskuje po prostu stawiam go w kąt . Potrafie czasem pare klapsów dać, ale ze by pobic tak brutalnie dziecko!! Naprawde chore!!Kara śmierci w Polsce powinna byc!!

vv

~vv -

przez powolne duszenie . powinna byc pokazana w tv ..wtedy by sie moze rodzice opamietali

sgsg

~sgsg -

takie komentarze??ciekawe gdzie sa wszyscy zza sciany sasiedzi??nic nie slysza i nic nie widza?tylko gadac potraficie!!!

werkat

~werkat -

jak mozna tak skaotwac bezbronnego malucha ktory w tym wieku potrzebuje milosci rodzicow. Rodzice ktiorzy tak bija wlasne dzieci powinni isc do wiezienia.

tomwik

~tomwik -

według mnie(mogę się jak zawsze mylić) to jest konsekwencja filozofi " tu i teraz".

krzyk

~krzyk -

dla złodziei amputacje! dla zwyrodnialców chłosta i kara śmierci! Proste zasady w skomplikowanym pokopanym świecie gdzie geje i lezbijki mają więcej prawa niż katowane dzieci!!!!!!!!

dewilman

~dewilman -

wezme do piekła ladnie usmazę zeby dobrze bolało tylko szkoda mi niewinnych dzieci za co ich rodzice karcili

ika

~ika -

Za takie bestialstwo powinno się kamienować,żeby ból dla "kata" był równie dotkliwy.