Reklama

Najnowsze wiadomości

  • Mariusz Trynkiewicz - "szatan z Piotrkowa"

   Galeria:

   Mariusz Trynkiewicz to seryjny morderca i pedofil, zwany "szatanem z Piotrkowa". Przed pójściem do więzienia mieszkał i pracował w Piotrkowie Trybunalskim. Był nauczycielem. Latem 1988 roku w swoim mieszkaniu przy ul. Działkowej zabił trzech chłopów. Jego ofiary to: 11-letni Tomasz Łojek, 12-letni Artur Krawczyński i 12-letni Krzysztof Kaczmarek. Trynkiewicz po zabójstwie zabrał zwłoki dzieci do lasu, gdzie próbował je spalić. Tam do dziś stoi pamiątkowy krzyż, który upamiętnia zamordowanych chłopców. W chwili zabójstwa Trynkiewicz miał 26 lat. W trakcie śledztwa okazało się, że mężczyzna wcześniej zabił także 13-letniego Wojciecha Pryczka. Morderca był także karany za wykorzystywanie seksualne dzieci - ostatnich zbrodni dokonał, kiedy dostał przepustkę z powodu choroby swojej matki. Trynkiewicz 29 września 1989 został czterokrotnie skazany na karę śmierci - za każde zabójstwo z osobna. Jego wyrok w 1989 roku - na mocy amnestii - został zmieniony na karę 25 więzienia. Kara kończy się 11 lutego. Biegli orzekli, że nadal jest niebezpieczny. Po wyjściu z więzienia może znów zabić.

   Zdjęcie:

   Artur Krawczyński, Krzysztof Kaczmarek i Tomasz Łoje - trzy zamordowane i spalone ofiary Mariusza Trynkiewicza

   Autor:

   rep. Marian Zubrzycki

   Źródło:

   Agencja FORUM

  • Oceń zdjęcie z galerii

   Ocen: 29
  • Reklama

  • Ja to widziałem!
   Zrób zdjęcie i przyślij do nas!

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (18)

Dodaj komentarz
matka

~matka -

Jeżeli było by to moje dziecko ofiarą zabiłabym gnoja gołymi rękami!

znany

~znany -

kto nie przezyl czegos podobnego nie zrozumie,on i tak zginie jak wyjdzie na wolnosc

stas

~stas -

no bardzo pięknie amnestia, ale skoro dostał czterokrotnie kare śmierci za każde zabójstwo oddzielnie to czemu mu nie zamienili na cztery razy po 25 ? i było by z głowy.

B.A

~B.A -

TAKI MORDERCA NIE POWINIEN NIGDY WYJSC Z WIĘZIENIA. GDYBY TA SPRAWA DOTYCZYLA RODZINY JAKIEGOS POLITYKA NAPEWNO BY ZGNIL W WIĘZIENIU.

greg

~greg -

To wola o pomste do nieba-Takich modzieniaszkow zabic u progu zycia. Dzis byliby dojrzalymi mezczyznami. Jak mozna odebrac rodzicom takie skarby.

GregW27

~GregW27 -

Podobny do Jarka

greeggor

~greeggor -

Krzeslo elektryczne dla takiego mordercy SMIERC ZA SMIERC ...

scholastyka

~scholastyka -

dlaczego nie pociągnie się do odpowiedzialności winnych tej sytuacji, osób odpowiedzialnych za zmianę kary śmierci na 25 lat, dlaczego o nich jest cicho ......................... cokolwiek teraz zrobi się w Polsce w sprawie Trynkiewicza będzie to bezprawie rodem z epoki stalinizmu

zorro

~zorro -

Proszę podać imiona posłów którzy uchwalili tę karygodną zmianę prawa, że po 25 latach tacy zwyrole wychodzą z więzienia. Trzeba zacząć rozliczać takich ludzi w Polsce oby zakończyć epokę rozmytej odpowiedzialności i tomiwisizmu a dążyć do podwyższania standardów prawnych i moralnych

ja

~ja -

Powinien dostać w kark i po sprawie, mam nadzieję że ktoś z rodziny zamordowanych chłopców ukręci nu kark