Reklama

Najnowsze wiadomości

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (26)

Dodaj komentarz
-I. Eris

~-I. Eris -

polecam kremy antyalergiczne albo zmianę środowiska, piramidy jej nie służą.

Amezja

~Amezja -

Podobna do mnie, może to mój fantom?

archeolog

~archeolog -

Ktos tu widzial mumie na tych zdjeciach? Posagi z drewna, sarkofag, trumny, to owszem. Ale mumii brak. Moze sa w srodku niektorych trumien, ale raczej ich nie widac. I potem sie dziwic ze ktos nie wie co to jest mumia... Dziennikarzom jak zwykle brak wiedzy o czym pisza. Pewnie dlatego nie ma komentarzy, o ktore ktos pytal. Zenujace...

marek

~marek -

szkoda , że laicy ( niektórzy ) z was zabieraja wogóle głos. ok , widać drewno , ale gdybyście choć trochę zainteresowali się na temat balsamowania i pojęcia co to jest mumia to byście nie pisałi głupot. byłem w egipcie 4 razy i wiem coś o tym . w tych drewnianych skrzyniach są mumie. żadna mumia nie była chowana bez pokryć drewnianych , których mogło być nawet kilka (warstwami) jak rosyjskie babuszki, a potem jeszcze wkładano je do ,, skrzyń ,, rzeźbionych w skale itd itd . poczytajcie , zanim zaczniecie zabierac głos.

DJ_artist

~DJ_artist -

Tak czytam sobie te wszystkie komentarze i dochodze do wniosku że nie macie o "mumifikacji" bladego pojęcia a się wypowiadacie że są to niby posągi z drewna itp. Cóż... Nie ma słów żeby skomentować tego co niektórzy z was piszą! Zastanówcie się zanim coś napiszecie... Ehh.. =//

Justa

~Justa -

Ci greccy konserwatorzy musieli mieć jakieś specjalne szkolenia żeby tak zakonserwować człowieka!

Rafał

~Rafał -

Justa, przepraszam za pytanie, ale kto Cię uczył historii i geografii, bo muszę pogratulować... Jeszcze nie słyszałem żeby Kair leżał w Grecji, ani tym bardziej, żeby Grecy budowali piramidy i chowali w nich swoich zabalsamowanych zmarłych... Ile ty masz lat dziewczyno???

TYRAN

~TYRAN -

Zupełnie jak moja żona,gdy nałoży sobie na twarz-MASECZKĘ!!

kornholio777Qwp.pl

~kornholio777Qwp.pl -

... I ZROBMY OBWODNICE PRZEZ PIRAMIDY!

muminek

~muminek -

Jeśli miałbym tak długo leżeć to wolę, żeby mnie potraktowali w krematorium. Przynajmniej nikt nie będzie po 2000 lat miział mnie pędzelkiem, i tak nie mam łaskotek.