Reklama

Najnowsze wiadomości

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (51)

Dodaj komentarz
ddt

~ddt -

Przełom Lubrzanki było pokazać, ćwoki.

tomasz

~tomasz -

W gorach świetokrzyskich mozna przejść pasme Jeleniowskim na św. Krzyż. Mozna ogladać szcytniak i male goloborze Mozanwybrać sie na Grzyby do lasu we wszachowie

Mike

~Mike -

coś cudownego ta kupa żelastwa. Mam nadzieję, że następne zdjęcia oddadzą piękno tej krainy.

Pat

~Pat -

Oj ładnie tam. W sumie w Świętokrzyskiem to byłem tylko raz: w Muzeum wojskowym w Skarżysku-Kamiennej i Ujeździe (zamek Krzyżtopór). Co jeszcze można zobaczyć w Świętokrzyskiem? Planuję wycieczkę na parę dni, więc chciałbym jak najwięcej zobaczyć. Pozdro z Lubuskiego.

Sprawiedliwy

~Sprawiedliwy -

Boże! Kto dobierał te zdjęcia??? Czy pola i ruiny mają zachęcić turystów do odwiedzin naszego regionu?! Na 26 zdjęciach pojawiło się "aż" 6 NAJWAŻNIEJSZYCH atrakcji turystycznych świętokrzyskiego. Święty Krzyż ruiny zamku Krzyżtopór gołoboże dąb Bartek Jaskinia Raj i kopalnia w Krzemionkach. A gdzie ślady tetrapoda w Zachełmiu. Żywe muzeum porcelany w Ćmielowie. Muzeum Martyrologii Wsi Polskiej w Michniowie partyzancki Wykus faułd obalony w kamieniołomie Ślichowice w Kielcach amfiteatr Kadzielnia w Kielcach uzdrowisko Busko Zdrój Kolegiata w Wiślicy polskie Carcasson w Szydłowie najsłynniejsza na świecie hodowla koni Arabów w Michałowie i wreszcie najpiękniejszy rynek w Polsce czyli... SANDOMIERZ

Sprawiedliwy

~Sprawiedliwy -

A ja pochodzę ze Świętokrzyskiego i żadnego rozwoju tu nie widzę. Ludzie uciekają stąd już po maturze. Bezrobocie w Kielcach 17% (nieoficjalnie nawet do 25%). Zero przemysłu. Firmy splajtują lub wynoszą się w inne miejsca Polski. Bieda pijaństwo. Tylko urzędy ratują ten region przed totalną katastrofą na rynku pracy. Jedyna szanasa Świętokrzyskiego to właśnie turystyka. Przyciągnięcie turystów do tej czarnej dziury na mapie turystycznej Polski. Bo Świętokrzyskie to też najrzadziej odwiedzany region w Polsce. A faktycznie jest czym się pochwalić tylko co z tego jak mało kto wie o tym. A to że stadion mamy??? A jakaż to atrakcja??? Chyba tylko dla miejscowej gawiedzi która weźmie zapomogę z opieki społecznej i kupi sobie karnecik na Koronę żeby na chwilę zapomnieć o nędzy i braku perspektyw. Nie mówiąc już o tym że w ogóle polska piłka nożna to mafijny rynsztok i kupa dziada. Mimo wszystko zapraszam w Świętokrzyskie! Szydłów Sandomierz Kielce Krzemionki Sielpia Busko Zdrój dla zamożniejszych Hotel ODYSSEY Ćmielów Święty Krzyż CZEKAJĄ NA TURYSTÓW!

RoBeRt_S

~RoBeRt_S -

Czarniecka Góra to - (nie)zapomniane przedwojenne uzdrowisko, w woj.świętokrzyskim, które we wczesnych latach 50 straciło status uzdrowiska, ze względu na działalność górniczą (wydobycie rudy żelaza) i zanik wód uzdrowiskowych. Pomimo tego pozostał specyficzny mikroklimat , a woda nadal zawiera selen (podobno bardziej skuteczny niż viagra :) ).

Otto

~Otto -

Świętokrzyskie to jedno z najpiękniejszych i najharmonijniej rozwijające się województwo w Polsce. Tyle było gadania o stadionie narodowym, a gdzie powstał pierwszy nowoczesny stadion w Polsce? Otóż w Kielcach, drogie lemingi. I żeby było jasne, nie mieszkam i nie pochodzę ze Świętokrzyskiego.

szkoda

~szkoda -

Już niedługo Palikot zniszczy wszystkie takie święte miejsca. Zostanie tylko niewolnicza praca za sztachnięcie marychą i nienawiść do wszystkiego co ojczyste.

konduktorka

~konduktorka -

Stamtąd jest blisko do Włoszczowej na peron Gosia. Też go załatwił diabeł udający pisiura