Reklama

Najnowsze wiadomości

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (75)

Dodaj komentarz
mmarek-kom.

~mmarek-kom. -

A ciekaw jestem czy historia tej miejscowości zna przypadek by taka grupa zapaleńców odbudowałą choć raz i w miesiąc spalone zabudowania sąsiadów , lub odbudowała zniszczone powodzią domy sąsiadów , ewentualnie szkołę lub drogę do niej , czy choćby kładę lub mostek zniszczonych podczas powodzi . Za komuny też były popularne takie czyny społeczne , ale wtedy budowaliśmy ogródki i place zabaw dla dzieci istniejące do dziś , zakładaliśmy trawniki i sadziliśmy drzewa w parkach i przy szkołach czy przedszkolach nowo zbudowanych , ale to było pożyteczne i mądre . Ciekaw jestem co na to powie sam Pan Bóg i czy nie trzaśnie piorunem w ten przybytek , lub w tych co go tak ośmieszają przez swoją zbiorową głupotę . A nie lepiej by było wybudowąć do zimy a nie za dobę porządny żłobek , albo wyremontować w wakacje szkołę dla swoich dzieci ? Gdyby głupota ludzka umiała latać to i kościołów by nie potrzeba bo głupcy i tak latali by na piechotę czyli na skrzydłach do nieba .

lol

~lol -

jak narod znormalnieje to otworzy sie tam knajpa tak jak to juz bywa w innych krajach

Moher. Beretnica

~Moher. Beretnica -

Dlaczego w tym tempie nie postawili nowego ośrodka zdrowia, żłobka czy przedszkola. Wolą wpisać się do księgi rekordów z rekordem głupoty, gdyż wyłącznie w tej dziedzinie jesteśmy na świecie mocni. W żadnej innej nie istniejemy. Nasze jedyne produkty eksportowe to Jan Paweł II, Chopin i Wałęsa - mocno już niestety wyblakły. Poza tym jedna wielka pustka. W ubiegłym roku bodajże, gościła w TOK FM jakaś pani, specjalistka od stosunków handlowych z Chinami m.in. Stwierdziła, że ponieważ nic co ich interesuje nie produkujemy, a oni chcą towarów z zaawansowaną myślą techniczną, Polska może tam eksportować wyroby rękodzieła ludowego: makatki, koronki, malowanki, a nawet bombki choinkowe, i niektóre produkty i surowce - stwierdziła. Dziwne upodobania. Jak można tyle oczekiwać od kraju różańca i kartofla? Nasza specjalizacja to sprzedaż siły roboczej, zaciąganie pożyczek aby je przejeść, a następnie spłacać długi, zaciągając kolejne pożyczki, i tak "wkoło Macieju", zgodnie ze staropolską tradycją. Zastanawiam się, czy naszym rządzącym w czasie pobytu za granicą nie żal i nie wstyd, że tak jest a nie inaczej. Dlaczego inni zawsze mogą być lepsi, mądrzejsi i bardziej zamożni? Aby być narodem wybranym, jak twierdzą ciemnogrodzianie, trzeba na ten zaszczyt solidnie zapracować, a warunkiem powodzenia jest rozum i chęć.

zmenczony

~zmenczony -

ciekawe czy zbudują szalet w 5 minut i przedszkole w godzine

luki

~luki -

niech autostrady zaczną budować.

boziek

~boziek -

Domy pobudujcie rodzina wielodzietnym i bezdomnym a nie koscioly z wiezami do nieba bo jest ich juz zbyt wiele i swieca pustkami

jerry

~jerry -

przydaloby sie przedszkole,nie musi byc w 24 godziny.

papalolek

~papalolek -

a czym tu się chwalic?? Moze by sobie szkołe,albo złobek wybudowali,albo jakiś zakład pracy,wtedy mieliby przynajmniej korzyść z tego,a tak barany znowu wydały kase na nić nikomu potrzebnego! W głowie sie to nie miesci, do jakiego stapnia mozna być głupim!

obywatel

~obywatel -

ale sensacja, juz w latach 70 w małej wsi na podkaraciu (Milcza) dokonano tego w przeciągu 24 godzin, powstał kościół murowany dzięki ludziom mieszkających w tej wsi! to było dopiero wydarzenie o którym ludzie wspominają do dzisiaj!

zuzanna

~zuzanna -

rzeczywiście , czym się chwalić ..pieniądze mogłyby być przeznaczone na szkołę...kolejny kościół...