Reklama

Najnowsze wiadomości

  • Ofiara kanibala znów się uśmiecha

   Galeria:

   Rok po makabrycznym wydarzeniu Ronald Poppo, znany jako "ofiara kanibala z Miami" znów się uśmiecha. 26 maja 2012 roku ten bezdomny z Florydy został napadnięty przy autostradzie przez będącego pod wpływem nowych groźnych narkotyków Rudy'ego Eugene'a, który odgryzł mu 2/3 twarzy i nos. Poppo stracił wzrok i węch. Gdy napastnik nie reagował na wezwania policji, został zastrzelony. Na szczęście znaleźli się darczyńcy, którzy postanowili ratować "ofiarę kanibala". Leczenia podjął się Jackson Memorial Hospital. Obecnie Poppo jest ślepy, ale jego twarz została już częściowo zrekonstruowana. Mężczyzna, który niedawno obchodził 66. urodziny, cieszy się swoim nowym życiem.

   Zdjęcie:

   Ronald Poppo

   Autor:

   JMH/Splash News

   Źródło:

   East News

  • Oceń zdjęcie z galerii

   Ocen: 73
  • Reklama

  • Ja to widziałem!
   Zrób zdjęcie i przyślij do nas!

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (126)

Dodaj komentarz
bodo54

~bodo54 -

Miliardy dusz będących już w Piekle to ci, którzy bezwstydnie odrzucili Mnie w trakcie swojego życia. --- od Jezusa Chrystusa przekazane znanej wizjonerce z Irlandii--- Sobota, 20.10.2012, 23.20 Moja droga, umiłowana córko, wizja, której pozwoliłem ci doświadczyć ostatniej nocy, była dla wzmocnienia twojej duchowości i ukazania ci Prawdy o życiu po śmierci. W ciągu pierwszych godzin po śmierci szatan wysyła swoje demony, aby kusić dusze – nawet na tym etapie. On kusi je, aby odrzuciły stan Czyśćca. Czyni tak samo wobec tych, którzy umarli w stanie łaski, którzy są przeznaczeni do Nieba. Pokazałem ci szybkość, z jaką dusze spadają do Piekła i przerażające prześladowanie, które je spotyka, aby ostrzec tych, którzy nie wierzą, że ono istnieje. Znajdują się tam już miliardy dusz i jest tak wiele wchodzących w każdej sekundzie, że ukazały ci się jak deszcz spadających gwiazd, jak gradowa burza, spadające do jeziora ognia. Pokazałem ci także szok i radość na twarzach tych dusz, gdy w ostatniej chwili zostały wyrwane i ocalone. Jest to zasługą cierpienia zaakceptowanego przez dusze ofiarne, dla ratowania takich dusz od Piekła. Widziałaś najpierw grozę, a potem strach na ich twarzach, kiedy zaświtała im Prawda o miejscu ich ostatecznego spoczynku. Następnie pokazana ci została radość na ich twarzach, gdy zdały sobie sprawę, że zostały oszczędzone. Miliardy dusz będących już w Piekle to ci, którzy bezwstydnie odrzucili Mnie w trakcie swojego życia. Wielu było bystrymi, inteligentnymi ludźmi, na wpływowych stanowiskach na świecie, którzy zadali sobie wiele trudu dla zapewnienia, że Słowo Boże nie będzie słyszane. Wielu było odpowiedzialnych za zarządzanie morderstw tysięcy niewinnych ludzi. Dokonywali egzekucji Bożych dzieci bez grama skrupułów w swoich sercach. Dokonywali nikczemnych aktów, obejmujących seksualne perwersje, które urażają Boga i są Mu wstrętne. Wielu spowodowało prześladowanie Bożych Kościołów przez świecką działalność, a w niektórych przypadkach, przyłączyło się do wroga w czarnych mszach, gdzie oddawali cześć bestii. Są to dusze, które ratujesz, Moja córko. Tych, z poczerniałymi duszami i sercami z kamienia. W Piekle jest dziesięć razy więcej dusz niż w Czyśćcu. Miliardy dusz w Piekle, wszystkie na różnych poziomach, przewyższają liczebnie te w Niebie; trzydzieści trzy przypada na każdą pojedynczą duszę. Nie jest łatwo pójść do Nieba i wymaga wiele zaangażowania, aby przygotować wasze dusze do wejścia do bram. Jest to czas Prawdy. Prawda nie zawsze jest przyjemna, ale jest niezbędna dla wszystkich Bożych dzieci, aby zrozumiały. (...) Wasz Jezus

GOSIA

~GOSIA -

jak chciał sobie zjeść mógł TUSKA nam zjeść i jeszcze jego wszystkich kolegów byłby z nimi spokój a nie niewinnego człowieka .kto tak sądzi łapka w górę.

MatN90

Obojętny MatN90 -

Czemu nie ma informacji, że ta bestia co mu to zrobiła była czarna (African Americean)? Ładnie to tak cenzurować zbrodnie na tle rasistowskim czarnych na białych? Panom i Paniom Redaktorom ułatwię zadanie i sam dodam zdjęcie tego coons'a.

Załączniki:
ROMAN

~ROMAN -

tesz bym sprubował luckiego miensa.

Beblok

~Beblok -

Myślałem, że to dziadek z Wehrmachtu.

Rzeźnik

~Rzeźnik -

Donald Tusk i jego kierowca jeździli przez wiele dni po Polsce. Pewnej nocy, gdy jechali przez jakąś wieś, przed limuzynę wyskoczyła im świnia. Nie przeżyła tego spotkania. Tusk widząc co się stało, kazał kierowcy znaleźć jej właściciela i powiedzieć, że wszelkie straty zostaną zrekompensowane. Kierowca poszedł po wsi i wrócił dopiero po 6 godzinach z cygarem w zębach, butelką wina w ręce i w poszarpanym ubraniu.
- Mój Boże, co ci się stało? Pobili cię?! - pyta Tusk.
- Eee, gdzie tam... - odpowiada kierowca. - Znalazłem dom tego rolnika. Stanąłem przy drzwiach, zapukałem, i powiedziałem, co się wydarzyło. Rolnik rzucił mi się na szyję i dał mi swoje najlepsze wino, jego żona obiad, a ich 19 letnia córka, chwile szalonej niezapomnianej rozkoszy. Najlepsze jest to, że cała wieś nazywa mnie teraz bohaterem! - Nie wierzę... Dziwny ten naród... - mówi Tusk. - Ale co ty właściwie im powiedziałeś? 
- Że jestem kierowcą Donalda Tuska i zabiłem świnię.

AAA, kotki dwa

~AAA, kotki dwa -

Dziękuję, moje szkraby szybko zasnęły!

vdfvds

~vdfvds -

na górze horror, z mojej prawej na fotce interi goła laska...tak trzymac !!! niech sie społeczenstwo młode uczy i jednocześnie tępieje...

D

~D -

Ludzie są gorsi od zwierząt. Zwierzęta zabijają żeby przeżyć, ludzie dla przyjemności.

A.

~A. -

Rudy Eugen był pod wpływem Bath Salt, narkotyku który nazywa się tak ponieważ przypomina z wyglądu sól do kąpieli i jest sprzedawany legalnie ponieważ nie widnieje na liście zakazanych środków a to z tego powodu iż został stworzony stosunkowo niedawno w Chinach i był sprzedawany również w Polsce w sklepach z dopalaczami.