Już wkrótce Jarmark św. Mikołaja

W ubiegłym roku po raz pierwszy Urząd Miejski zorganizował Jarmark św. Mikołaja i jak się okazało ta formuła doskonale się sprawdziła i przyjęła wśród grudziądzan. Już teraz zapraszamy na kolejny Jarmark, który w tym roku rozpocznie się 4 grudnia, a zakończy w niedzielę 7 grudnia.

Na Rynku Głównym nie zabraknie oczywiście choinki, wspólnych śpiewów, będzie również okazja do kupienia m.in. oryginalnych ozdób choinkowych i upominków.

Reklama

Swoje wyroby będzie oferować kilku wystawców z Grudziądza i regionu. Przy okazji chcielibyśmy jeszcze zachęcić firmy i ludowych twórców, by do Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki (tel. 056 45 10 330) do 21 listopada dostarczyli swoją ofertę, jeżeli chcą zaprezentować swoje produkty lub wyroby na grudziądzkim Jarmarku św. Mikołaja.

Świątecznej imprezie towarzyszyć będzie bogaty program kulturalno-rozrywkowy. Podobnie, jak w roku ubiegłym na rynku stanie scena plenerowa. Począwszy od czwartku (4 grudnia), aż do niedzieli (7 grudnia) codziennie od godziny 16.00 proponować będziemy występy artystyczne.

Na scenie wystąpią schole parafialne, zespoły dziecięce i młodzieżowe, grudziądzkie chóry, uczniowie szkoły muzycznej oraz a także inne lokalne zespoły muzyczne.

W sobotę 6 grudnia wystąpi góralski zespół - "Trebunie Tutki". Centrum Kultury Teatr również do 21 listopada przyjmuje zgłoszenia zespołów, które jeszcze się nie zgłosiły do organizatorów, a chciałyby się zaprezentować podczas Jarmarku.

Podczas tegorocznej imprezy nie zabraknie również św. Mikołaja, który do Grudziądza przyjedzie 5 grudnia.

Wiadomość pochodzi z oficjalnej strony miasta Grudziądz.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy