SIERPIEŃ W TEATRZE POLONIA I W OCH-TEATRZE

Warszawskie teatry Polonia oraz Och-Teatr w wakacje grają jeszcze więcej niż w trakcie sezonu. W obu tych miejscach sezon trwa przez cały rok. Jest w czym wybierać!

Oprócz spektakli granych w siedzibach, Och-Teatr serdecznie zaprasza na sztuki grane w plenerze. Dzięki wsparciu Miasta Stołecznego Warszawy tego lata zobaczyć będzie można spektakle na scenie Och-Grójecka 65 przed Och-Teatrem - między 1 a 20 sierpnia zagranych zostanie łącznie 20 przedstawień, a pokazywane będą bardzo lubiane tytuły dla dorosłych: Związek otwarty, Lament na Placu Konstytucji, JangaJan - Hej Joe!, Flamenco namiętnie - oraz barwne, muzyczne przedstawienie dla dzieci Jaś i Małgosia. Na wszystkie spektakle plenerowe, jak zawsze, wstęp wolny!

Sierpień w Och-Teatrze

Reklama

W sierpniu Och-Teatr będzie nieustannie bawić i zapraszać na komedie, farsy i zabarwione uśmiechem oraz wzruszeniem dramaty. A wszystko w brawurowym wykonaniu najbardziej lubianych aktorów - na scenie Ochu w wakacje zagrają nie tylko Barbara Krafftówna, Maria Seweryn czy Monika Fronczek, ale też Małgorzata Foremniak, Dorota Segda, Artur Barciś, Cezary Żak, Zbigniew Zamachowski, Wojciech Pokora, Rafał Rutkowski czy Stefan Friedmann i wiele innych znakomitości.

Przede wszystkim zobaczyć będzie można czerwcową premierę Och-Teatru, czyli Dobry wojak Szwejk idzie na wojnę w reż. Andrzeja Domalika (reżysera m.in. uwielbianej Boskiej! czy Marii Callas. Master Class) ze Zbigniewem Zamachowskim w roli tytułowej. W spektaklu występują także: Milena Suszyńska, Krzysztof Dracz, Marcin Bubółka, Mirosław Kropielnicki, Henryk Simon oraz Michał Zieliński.

Ponadto scena przy Grójeckiej 65 zaprosi swoich widzów nie tylko na klasykę najlepszych fars świata, czyli Mayday (spektakl o przygodach, które prowokuje podwójne życie niepozornego taksówkarza z Londynu, Johna Smitha),Weekend z R. (uwielbiana przez widzów sztuka pełna spiętrzeń nieporozumień, napisana specjalnie dla Krystyny Jandy), ale też na lubiane przedstawienia, takie jak choćby: Trzeba zabić starszą panią o zmaganiach opryszków z pewną wyjątkową melomanką, Udając ofiarę w reżyserii Krystyny Jandy i według tekstu najzdolniejszych rosyjskich autorów współczesnych - braci Presniakow, czy Kto nas odwiedzi, opowieść o najdziwniejszej kolacji urodzinowej ze wspaniałą obsadą: Jadwigą Jankowską-Cieślak i Janem Peszkiem.

Pełen repertuar sierpniowych spektakli Och-Teatru znaleźć można TUTAJ

Sierpień w Teatrze Polonia

W sierpniu na afiszu znajdzie się to, co teatralni widzowie lubią najbardziej: znakomici aktorzy, dobre teksty i różnorodny repertuar. Zobaczyć będzie można nie tylko najnowszy spektakl Polonii, czyli przedstawienie Piękny nieczuły z Natalią Sikorą i Pawłem Ciołkoszem w obsadzie. Jean Cocteau napisał ten niesamowity, poetycki i okraszony wspaniałą muzyką spektakl dla Edith Piaf, która grała go w Paryżu z wielkim sukcesem. Na wakacyjnym afiszu znajdą się także Matki i synowie z Krystyną Jandą - wielokrotnie nagradzana sztuka, grana z powodzeniem na Broadwayu, współczesna sztuka Happy now? m.in. z Marią Seweryn, Rafałem Mohrem i Bartoszem Opanią, Metoda - wstrząsająca groteska o naszej codzienności, Seks dla opornych i Raj dla opornych z Mirosławem Baką oraz Zbrodnia z premedytacją - tragikomedia Witolda Gombrowicza z Wojciechem Malajkatem w obsadzie i w reżyserii Izabelli Cywińskiej.

Sierpniowy repertuar teatru Polonia znaleźć można TUTAJ

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje