Odlotowo na ludowo

Ten, kto widział efekty akcji pod nazwą "Folklor Fullcolor" z początku września tego roku, z pewnością ucieszy się na wieść, że już w tą sobotę, 25 października, kolejny garaż na osiedlu Bratkowice zmieni swoje, szare jak dotąd, oblicze na zupełnie kolorowy design.

"Odlotowo na ludowo", bo tak nazywa się to barwne przedsięwzięcie organizowane przez Łowicki Ośrodek Kultury, ma nieco inny charakter niż poprzednia akcja. Tym razem malowanie przeprowadzone będzie w formie warsztatów, toteż każdy zainteresowany kulturą graffiti, niezależnie od wieku, będzie miał okazję do poznania technik profesjonalnych malarzy.

Reklama

I tym razem motywem przewodnim będzie folklor łowicki - temat elastyczny, oferujący szerokie spektrum innowacji artystycznych, z którego czerpać można niezwykle wiele pomysłów. Efektem akcji będzie praca stworzona przez kolektyw twórczy Massmix (massmix.bzzz.net) oraz osób uczestniczących w warsztatach.

Malowanie rozpocznie się o godz. 12:00 (garaże od ulicy Prymasowskiej).

Przypomnijmy, że Urząd Miejski w Łowiczu planuje ciąg dalszy akcji "Folklor Fullcolor", dlatego możemy być spokojni o ciągłość projektu kolorowych malowideł witających podróżnych jadących od strony Łodzi.

Wiadomość pochodzi ze strony oficjalnej Urzędu Miasta Łowicza.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje