24-latka wyszła z domu z dzieckiem i ślad po niej zaginął

Policjanci z Grójca (woj. mazowieckie) poszukują 24-letniej Barbary Chabros. Kobieta w poniedziałek wyszła z domu wraz z 2-tygodniową córką i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Policja apeluje do wszystkich osób, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, o kontakt z komendą w Grójcu.

Wiadomo już, że kobieta zabrała ze sobą pieluszki, lekarstwa, kosmetyki dla siebie i dziecka, niebieską torbę od kompletu do wózka dziecięcego oraz damską czarną torebkę z eko skóry, dowód osobisty, prawo jazdy, kartę bankomatową, pieniądze i telefon komórkowy marki Nokia.

Reklama

Rysopis zaginionej:

Poszukiwana Barbara Chabros ma 160 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, waży 55 kg, ma ciemne proste i długie włosy i niebieskie oczy.

W dniu zaginięcia była ubrana w czarne spodnie, koszulkę na ramiączkach koloru pomarańczowego i czarne klapki.

Apel policji

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej kobiety oraz jej córeczki, proszone są o kontakt z komendą policji w Grójcu. Można dzwonić pod numer tel. 48-66 87 200 lub do skontaktować się z dyżurnym najbliższej jednostki policji pod numerem 997 lub 112.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy