Gdańsk: Na ratunek Nicoli

Nicola urodziła się w 5 miesiącu ciąży, ważyła 450 gram i nikt nie dawał jej szans na przeżycie. Teraz ma 11 miesięcy, ale jest niewidoma. Istnieje jednak szansa, żeby odzyskała wzrok. Przed ukończeniem roku musi przejść operację, która kosztuje 35 tys. dolarów.

Mama dziewczynki walczy o uratowanie wzroku córeczki. Operacja w Stanach Zjednoczonych daje nadzieję, że Nicola odzyska wzrok.

Reklama

Mama Nicoli walczy z czasem i zbiera pieniądze. - Ja bym była szczęśliwa, gdyby ona widziała do tych 3-5 metrów. Ona nie musi widzieć na odległość stu metrów co tam wisi, ale żeby widziała mamę, tatę. No po prostu, żeby mogła to wszystko widzieć - powiedziała. Mama Nicoli zapłaciłaby każdą sumę, ale niestety nie jest osobą zamożną.

Pomogło jej już wiele firm i instytucji, na przykład Fundacja Jurka Owsiaka, która kupi bilet do Stanów Zjednoczonych, ale pieniędzy wciąż potrzeba, a czasu jest coraz mniej.

- Tak jak rano wyjdę z domku, jeżdżę do różnych drzwi, jeżdżę po różnych firmach. Proszę o pomoc, gdyż zostało mi 3 tygodnie - powiedziała mama dziewczynki.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy