Puck: Rynek pełen ryb

W dniach 4-6 grudnia już po raz drugi na Rynku w Pucku odbędzie się Jarmark Świąteczny organizowany pod hasłem "Rynek pełen ryb".

Impreza nawiązuje do tradycji Bożonarodzeniowych jarmarków organizowanych w całej Europie. Degustacje potraw rybnych mające zachęcić do częstszego spożywania zdrowych i smacznych ryb, stragany ze świątecznymi upominkami oraz występy muzyczne na pewno wprawią w dobry nastrój wszystkich, którzy od czwartku do soboty odwiedzą pucki rynek. Tym bardziej, że rybne smakołyki serwować będą znani na Pomorzu szefowie kuchni i uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłaninie.

Reklama

Warto dodać, że tegoroczny Jarmark uświetni występ popularnej piosenkarki Ireny Jarockiej, której koncert odbędzie się 5 grudnia o 16:30. Wystąpi też laureatka konkursu muzycznego Kaszubski Idol 2008 - Ewelina Pobłocka.

Oczywiście na Jarmarku nie może zabraknąć Radia Kaszëbë. Zapraszamy do naszego kramiku, skąd na żywo będziemy relacjonować to, co przez trzy dni będzie się działo na puckim rynku i scenie. Będziemy między innymi kibicować aukcji na rzecz puckiego hospicjum i przyglądać się samorządowcom, jak radzą sobie z malowaniem bombek. Dla naszych słuchaczy przygotowaliśmy konkursy i niespodzianki.

Organizatorami Jarmarku Świątecznego są: Starostwo Powiatowe w Pucku, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłaninie oraz Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Jastarni.

Jarmark współfinansowany jest ze środków unijnych z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy