Beatyfikacja Jana Pawła II

"Kanonizacja Jana Pawła II też będzie szybka"

Prefekt Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych kardynał Angelo Amato zapowiedział w środę, że także proces kanonizacyjny Jana Pawła II będzie "bardzo szybki", choć - jak zapewnił w wypowiedzi dla agencji Ansa - z "rygorystycznym" przestrzeganiem reguł.

Proces kanonizacyjny będzie następnym krokiem po beatyfikacji polskiego papieża 1 maja.

Reklama

Kardynał Amato poinformował, że z całego świata już napływają sygnały o domniemanych cudach za wstawiennictwem Jana Pawła II.

Uznanie cudu jest wymogiem również kanonizacji.

Dowiedz się więcej na temat: kanonizacja | Jan Paweł II | beatyfikacja | Jan Paweł II | ii

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze (82)

Dodaj komentarz Sortuj
m

~m -

Jan Paweł II jest już świętym w niebie!!! Uratował świat przed III wojną światową atomową w 1984r. wypraszając Boga o przesunięcie tego dnia i modląc się o Polskę, przycznił się do obalenia komunizmu za co wydano na niego wyrok śmierci, dzięki cudowi, jak to określili lekarze(ateiści), przeżył zamach i próby otrucia go w Watykanie przez masonów, odkrycie dla świata III Tajemnicy Fatimskiej, zawierzenie świata opiece Matki Bożej, cuda ozdrowienia nieuczalnie chorych modlących się za jego pośrednictwem. Pierwszy jako papież jeździł po świecie, nawet z narażeniem życia, rozmawiając z przywódcami politycznymi i religijnymi i prosił o pokój na ziemi, zachęcił liczną młodzież do czynnego uczestnictwa w życiu Kościoła i dawał przykład pokory i poświęcenia przez całe swoje życie, wielki orędownik dla Polski u Boga, jego imie jako pośrednika uwzględnione w egzorcyzmach KRK jest jednym z najbardziej skutecznych-potwierdzone przez licznych egzorcystów!!! teraz masoni-zdrajcy Kościoła, chcą umniejszyć jego rolę i świętość!

marcel

~marcel -

Myślałem że ,nasz naród jest trochę mądrzejszy.Dziennikarze takie bzdury wygadują że. aż wstyd.Kto im dał te dyplomy.Tak to jest jeszcze ciemnogród!!

j

~j -

niech POLITYCY jadą własne pieniądze,to zobaczymy ilu pojedzie?????

rym cym cym

~rym cym cym -

A w Rzymie lament bo kasiory nie zarobią W Polkatolandzie znalazło sie tylko około 35 tysięcy ogłupionych do reszty co chcą przyjechać na ceregiele z celebracjami.

BOGUSŁAW  Z.G.

~BOGUSŁAW Z.G. -

Niedowiarki,módlcie się o zdrowie,bo o rozum już macie za późno.Nie bądźcie jak ten niewierny Tomasz. Mam jeszcze wielką prośbę,jeśli nie wierzycie,to przynajmniej nie bluźnijcie.Cuda jednak za stawiennictwem naszego Papierza Jana Pawła2 się potwierdzają nie tylko u nas w Polsce,ale również w innych częściach świata.Zapraszam do większego oczytania i do kościoła na msze św. Nie mówię o wiarze w księży.Lecz nie będę obojętny co do złego traktowania kościoła,który jest DOMEM BOŻYM.Nikt jeszcze w kościele nie był namawiany do zła.Zło jakie jest w Polsce to nasz rząd,który nie liczy się z człowiekiem szczególnie ubogim. Pozdrawiam wszystkich,nawet was NIEWIERNI TOMASZE.

arianin

~arianin -

Niech sobie będzie "świętym" ten propagator bałwochwalstwa i kultu siebie. Polskie kato-niedorozwóje wolą namistki zamiast Jezusa.

edi

~edi -

a po co kanonizacja?

MOLESTOWANY

~MOLESTOWANY -

cudem jest to zetylu glupkow wierzy ze on dokonywal cudow najwiekszy jego cud to to ze bral i chronil pedofili pod swymi skrzydlami

baca

~baca -

A jo se tak myśle, ze największym cudem byłoby gdyby Kościół zwrócił bezprawnie zagarnięte grunty przez Kościelna Komisję Majątkową, a biskupy oddały swoje pałace na przytułki dla biednych i chorych owieczek.

lukasz

~lukasz -

Wkrotce bedzie blogoslawiony, potem oglosza go swietym, an na koniec nadadza Panu Bogu przez dekret imie Jana Pawla 2. Polski ciemnogrod klania sie w pas.