Matura 2013

Matura 2013. Język niemiecki - arkusze i rozwiązania. Poziom rozszerzony

Publikujemy arkusz i zaproponowane przez eksperta INTERIA.PL rozwiązania zadań maturalnych z języka niemieckiego na poziomie rozszerzonym. Pamiętaj, że strona nie odświeża się automatycznie - użyj F5!

Poziom rozszerzony - arkusz 1

Reklama

Poziom rozszerzony - arkusz 2

Transkrypcja

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze (33)

Dodaj komentarz Sortuj
Nauczycielka

~Nauczycielka -

Korepetycje język niemiecki przez skypa są często dużo tańsze od tych udzielanych twarzą w twarz.Taka nauka wciąż kosztują tutaj http://preply(...)eckiego od 10 do 30 zł za godzinę, ale możliwość nauki „matmy” czy „niemca” w domowych pieleszach i z możliwością wyłączenia nauczycielki(a) jest dla wielu osób bezcenna. Oczywiście można rozmawiać z nauczycielem język niemiecki przez skype, lecz płacisz za każdą godzinę, a rozmawiasz z innymi zupełnie za darmo bo wszyscy się uczą!

Niemiecki 4u

~Niemiecki 4u -

Profesjonalne przygotowanie do egzaminów z j.niemieckiego. Przez skype albo stacjonarnie we Wrocławiu. Gwarancja zdania egzaminu i najwyższa jakość. Sprawdź na NiemieckiWroclaw.pl

Załączniki:
gosc

~gosc -

7.1 bład, jest napisane że obchodziła się z ksiązkami , ale nie miała pieniędzy na kupno książek, popr. to C --> bucherei=bibliothek.

germanista

~germanista -

rzeczywiście, struktura z "Zulassung" może byc tez poprawna z "zulassen werde" (Futur 1)

;gyfdohipuh

~;gyfdohipuh -

no nie, teraz to już mogę mieć max. 88%, a nie wiem, jak mi policzą wypracowani... masakra, a najgorsze jest to, że w dwóch miejscach zamieniłam dobre odp. na złe, co za niefart

maturzystka

~maturzystka -

Tak, w 6.3 prawidłowa odpowiedź to C. A w zadaniu 7.1 też powinno być C. Poprawcie błędy, bo wprowadzacie ludzi w błąd!!

Załączniki:
gość

~gość -

tu jest duzo blednych odpowiedzi.

mario

~mario -

hej, jak myslicie jak napisałem w 2.1 Grilles zamiast Grills to zaliczą czy raczej nie ?

ewka

~ewka -

w 7.1 powinno byc a, bo on nie dostal tego tylko wzial. a zrobil to w dziecinstwie, czyli odp a. tak samo w w strukturze z zugelassen, moze byc tez samo zelassen( jako futur )

perla

~perla -

a jak w pierwszym zadaniu napisalam Kampf fur eine Erhohung i przepisalam do konca, zamiast samego Kampf to uznaja mi? jak sadzicie?