Środek-Wschód. Raport INTERIA.PL

Media: Prezydent Putin rozwiódł się z żoną

Prezydent Rosji Władimir Putin i jego żona Ludmiła oznajmili w czwartek, że się rozwiedli - podały rosyjskie media. Wcześniej informowano, że małżeństwo prezydenta się skończyło.


Reklama

Para prezydencka oglądała wspólnie balet "Esmeralda" na Kremlu. Po przedstawieniu rozmawiali krótko z reporterem stacji telewizyjnej "Rossija24".

Odpowiadając na pytanie dziennikarza, czy są w trakcie rozwodu, Ludmiła Putin powiedziała: - Tak, można powiedzieć, że to cywilizowany rozwód.

- To była wspólna decyzja - powiedział Putin, a Ludmiła potwierdziła jego słowa. - Zostaniemy na zawsze bardzo bliskimi ludźmi - powiedziała Ludmiła, podkreślając, że oboje kochają swoje dzieci i są z nich dumni. Mają dwie dorosłe córki.

- Jestem mu wdzięczna, że do tej pory mnie wspiera i bardzo troszczy się o dzieci a one to czują - dodał Ludmiła.

Rzecznik Putina Dmitrij Pieskow potwierdził, że małżeństwo Putina się skończyło.

Od wielu lat małżeństwo Władimira Putina owiane było tajemnicą. Rzadko widywano prezydenta w towarzystwie żony, za to bulwarowa prasa spekulowała na temat jego kochanek. Według niektórych dziennikarzy, prezydent Rosji związany jest z inną kobietą.

Zachodnie media przypominają, że poprzednio para była widziana publicznie przed rokiem, a konkretnie 7 maja 2012 na inauguracji nowej kadencji prezydenckiej Putina.


Dowiedz się więcej na temat: Władimir Putin | żona | rozwód

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje