Kliczko: Wszyscy na Majdan!

Do natychmiastowego stawienia się na obstawianym przez milicję Majdanie Niepodległości w Kijowie wezwał mieszkańców miasta jeden z liderów ukraińskiej opozycji Witalij Kliczko. Zebrani na Majdanie mężczyźni zostali wezwani na barykady.

Kliczko oświadczył, że koncentracja sił milicyjnych wokół miejsca protestów przeciwników rządu to element nacisku psychologicznego na jego uczestników.

Reklama

- Apelujemy o bezzwłoczne stawienie się na Majdanie. Im więcej nas będzie, tym szybciej zerwiemy plany władz! - zaapelował Kliczko.

Dowiedz się więcej na temat: Witalij Kliczko | Ukraina | Majdan Niepodległości | Kijów

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze (65)

Dodaj komentarz Sortuj
live

~live -

wszyscy zydzi pchaja sie do koryta

yutu

~yutu -

Boks jemu w głowie przewrócił

mądry prof.

~mądry prof. -

polskie paqchpłki Eurosojuza wspierają to antypolskie(neobanderowskie) unio-bydło!!

tip-top

~tip-top -

Sam widok zdjecia Kliczko mnie przeraza . Wyglada jak najwyzszej klasy B........a. Przerazajace i odpychajace .Ten Majdan powinni posprzatac i doprowadzic do popszedniego stanu za swoje pieniadze przywodcy opozycji na czele z Tymoszenko i Kliczko.

doradzający

~doradzający -

--Szkoda że za Zdradę Stanu nie ma kary ! --Szkoda--że--za spiskowanie z obcymi Państwami --w celu obalenia--legalnego władcy kraju dzisiaj nie ma żadnej kary --bo by Kliczce żadne jego mięśnie nie pomogły !

Myśliciel

~Myśliciel -

ludzie którzy tu piszą nic nie wiedzą! Nie chodzi o Unie, Ukraina chce wyzwolić się spod Rosji, jak my lata temu. Polskie reżimowe media podkręcają kwestię UE, ponieważ nami manipulują. Cała Europa środkowa może stworzyć swoją własną, bardziej sprawiedliwą Unię, tylko, że na przeszkodzie stoi Rosja i Niemcy, Niemcy chcą Polski, a Rosja Ukrainy i tak nas dręczą jak wcześniej przez wieki, tylko tego tak nie czujemy, ponieważ nastąpił postęp technologiczny (przez co żyje się trochu lepiej) i mamią nas reżimowe media, wychwalając bandy..., takich jak Tusk czy w Ukrainie Janukowycz.

kłamsTVo

~kłamsTVo -

Wystarczy troszkę pogrzebać w internecie żeby sie dowiedzieć że Kliczkowie maja koszerne korzenie!!! Dlatego tak mu zależy na Unii!!!

kłamsTVo

~kłamsTVo -

Bierkut powinien z nimi zrobić to co UPA robiła z Polakami!!! Poczytajcie o korzeniach Kliczki a zrozumiecie dlaczego stoi na czele tego puczu!!!

piotr

~piotr -

A co na to radosław majdan?

piotr

~piotr -

A co na to radosław majdan?