SBU: Zatrzymano grupę dywersyjną

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) zatrzymała w obwodzie ługańskim graniczącym z Rosją uzbrojoną 15-osobową grupę dywersyjną, która planowała przejęcie władzy w obwodzie - poinformowano w sobotę w biurze prasowym SBU.

- SBU w obwodzie ługańskim zatrzymała i rozbroiła głęboko zakonspirowaną grupę dywersyjną. Grupa przestępców planowała dokonanie 10 kwietnia zbrojnego przechwycenia władzy w obwodzie ługańskim z zastraszeniem pokojowych mieszkańców oraz użyciem broni i ładunku wybuchowego - poinformowano w biurze prasowym agencję Interfax.

Reklama

W wyniku zakrojonej na szeroką skalę operacji SBU zatrzymała 15 członków grupy dywersyjnej, skonfiskowała m.in. 300 automatów, jeden granatnik przeciwczołgowy oraz 5 pistoletów - informuje SBU.

Jak dodano, wszczęto w śledztwo w tej sprawie. Zatrzymania i rewizje trwają.

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze (159)

Dodaj komentarz Sortuj
zielone

~zielone -

I ci już obudzili się.A jak był Majdan .To cacy.

ruski agent

~ruski agent -

Byly to srodki liturgiczne potrzebne przy pochowku aktywisty Muzyczko

antypropaganda

~antypropaganda -

Raczej nowe, banderowskie SBU zaczęło w rosyjskich obwodach wyłapywać wszystkich którym nie podoba się nowa "patriotyczna" władza i nie chcą być częścią "plantacji" IMF. Standardowy pretekst - "terroryści" - widać wyraźnie kto (która ambasada) ich teraz uczy prześladowania własnych obywateli (hint: ta sama ambasada która wcześniej nauczyła ich snajperstwa). W bajeczki o "zbrojnej grupie" nie wierzę, podobnie jak nie wierzę w "śledztwo" sfabrykowane w ostatnich dniach przez banderowską prokuraturę na temat "majdanowych snajperów Janukowycza".

r m c

~r m c -

Tymczasem w piekle Saszka Muzyczko zastrzelił pięciu diabłów, którzy próbowali odebrać mu "kałacha".

Załączniki:
ksiadz

~ksiadz -

juz pisalem kilka tygodni wczesniej ze tego typu informacie pochodzace z ukrainy beda powtaqzac sie coraz czesciej w celu podsycania wrogosci I wmowieniu ukraincom ze rosja atakuje I dlatego niema pracy I I ze tylko wojna moze ocalic Ukraine ukrainie (obecnym wladzom ) zalezy na rozpetaniu wojny z rosja co moze ale nie musi doprowadzic w konsekfencji do wojny w europie ktora juz jest zmeczona I dusi sie we wlasnych jako UE kazdy kraj ma wlasna historie culture religie mentalnosc I czesto z tego powodu sa problem w UE

Europe

~Europe -

W tej chwili Ukrainą rządzą ludzie wyznaczeni przez polityków amerykańskich i realizujący polecenia amerykańskich doradców. Politykom większości krajów UE pozostaje rola widzów i potakiwaczy.

luccul

~luccul -

na miejscu Ukraińców, wygnałbym wszystkich Rosjan ze swojego terenu, bo ci ludzie będą dążyli do rozłamu Ukrainy. Jak Rosjanom źle na Ukrainie, to na Kołymie będzie im lepiej i manna z nieba będzie spadać

józio

~józio -

Jaceniuk poszedł sobie do archiwum Prawdy i z numerów lat stalinowskich przepisał te dyrdymały. Dlaczego ? Dlatego, aby określonym ludziom można przypisać wrogą działalność i - oczywiście - zapuszkować ich. A przecież podczas śledztwa będą obciążać innych " wrogów ludu ". Mechanizm donosów ruszy lawinowo. Należy się obawiać, że ludzie będą znikać bez śladu. A może ślady będą prowadzić do Kiejkut ?

Jajka

~Jajka -

Co jakos czas tzw władze w Kijowie bedą donosić o dywersji . Oczywiście zawsze ze strony Rosji . Sami podpuszczaja . Robią prowokacje bylebybutrzacnsie przy władzy

Bulba

~Bulba -

Ale jaja. !5 osób miało przejąć władzę w kilkumilionowym województwie ( obłasti ) Prawo nowej propagandzie SBU.