George Bush senior oskarżony o molestowanie. Były prezydent przeprasza

Już szósta kobieta oskarżyła byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych George’a Busha seniora o molestowanie. Najnowsze doniesienia dotyczą zdarzenia z 2003 roku. 41. prezydent oświadczył, że nie pamięta tego rodzaju zdarzeń, ale równocześnie wystosował przeprosiny.

Trzydziestoletnia obecnie Rosyln Corrigan twierdzi, że George Bush senior dotykał jej pośladków, gdy w 2003 roku wraz z matką pozowała z nim do zdjęcia po konferencji organizowanej przez CIA w Teksasie, w której uczestniczyła z rodzicami. Corrigan miała wówczas 16 lat, były prezydent - 79. 

Reklama

"W pierwszej chwili byłam przerażona. Naprawdę czułam się zdezorientowana" - powiedziała magazynowi "Time". Kobieta zaraz po incydencie powiedziała swojej matce o tym, co się stało. 

W ostatnich tygodniach pięć innych kobiet ujawniło, że George Bush senior molestował je w miejscach publicznych.  

Biuro byłego prezydenta przyznało, że od czasu do czasu zdarzało mu się poklepywać kobiety po pośladkach, ale miało w tym nie być żadnego podtekstu seksualnego. 

Po oświadczeniu Rosyln Corrigan rzecznik 93-letniego byłego prezydenta Jim McGrath zapewnił, że George Bush nikogo nie chciał skrzywdzić. Dodał, że przeprasza on wszystkich, których mogło urazić jego zachowanie. 

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy