Nowe doniesienia ws. zaginionego boeinga

Po tym, jak poinformowano, że odnaleziono kolejne szczątki samolotu pochodzącego z modelu boeing 777, w drodze na francuską wyspę Reunion ​są przedstawiciele malezyjskiego Ministerstwa Transportu.

To właśnie na wyspie Reunion odnaleziono fragment skrzydła samolotu pochodzącego z modelu boeing 777. Maszyna tego samego typu należąca do linii Malaysia Airlines zaginęła 17 miesięcy temu w drodze z Kuala Lumpur do Pekinu.
Malezyjscy urzędnicy na Reunion mają szukać innych śladów, które mogłyby uprawdopodobnić teorię, że odnaleziony fragment pochodzi z zaginionego samolotu. Brytyjski "The Telegraph" na Reunion odnalazł mężczyznę, który w maju tego roku na jednej z plaż widział fotel, prawdopodobnie pochodzący z samolotu. Wówczas jednak nikogo nie zaalarmowano.
Przedstawiciele malezyjskiego Ministerstwa Transportu wybierają się też do Tuluzy. Przebadany tam zostanie fragment skrzydła samolotu odnaleziony na Reunion. Najwcześniej dojdzie do tego jednak dopiero w najbliższą środę, gdy do Francji przylecą specjaliści z Malezji.
Na pokładzie rejsu MH370 znajdowało się 239 osób. Przez 17 miesięcy nie natrafiono na żaden ślad maszyny.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy