Przemycał kokainę w ciele 11-letniej córki

W przewodzie pokarmowym dziewczynki znaleziono 104 kapsułki z kokainą.

W poniedziałek na oddział ratunkowy jednego ze szpitali w mieście Cali w Kolumbii trafiła 11-letnia dziewczynka. Dziecko zostało przyniesione na rękach przez ojca i towarzyszącego mu innego członka rodziny.

Reklama

Dziewczynka była nieprzytomne i od razu trafiło pod opiekę lekarzy. Ku ich zdumieniu prześwietlenie wykazało, że w jelicie 11-latki znajduje się co najmniej kilkadziesiąt niewielkich kapsułek.

Dziecko trafiło na stół operacyjny. Lekarze usunęli z jej przewodu pokarmowego 104 kapsułki z kokainą, które najprawdopodobniej połknęła zmuszona do tego przez ojca.

Według ustaleń policji dziecko miało wyjechać do Hiszpanii. Śledczy ustalili, że nie miała to być pierwsza zagraniczna podróż 11-latki.

Matka dziewczynki twierdzi, że o niczym nie wiedziała. Dziecko miało dzień wcześniej udać się na spacer z ojcem, który na co dzień nie mieszka z rodziną.

Mężczyzny poszukuje policja, ponieważ - jak widać na nagraniu z monitoringu - oddawszy córkę pod opiekę lekarzy przez nikogo nie zatrzymywany opuścił budynek szpitala.

Dowiedz się więcej na temat: kokaina | przemyt narkotyków

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje