Przerażające nagranie z kamery w radiowozie. Środkiem autostrady biegł dwulatek

Szokujące nagranie z kamery zamontowanej w policyjnym radiowozie. Widać na nim, jak środkiem autostrady biegnie dwuletni chłopczyk. Na szczęście, dziecko uratował policjant.

Do zdarzenia doszło 9 stycznia, ale teraz szeryf hrabstwa Lincoln w Oregonie w USA zdecydował się opublikować nagranie ku przestrodze. Na krótkim filmie widać, jak środkiem ruchliwej autostrady w Newport biegnie małe dziecko. W pewnej chwili radiowóz się zatrzymuje, a dziecko z drogi zabiera policjant.

Reklama

Jak się okazało, dwulatek sam wyszedł z domu, najprawdopodobniej wykorzystując chwilową nieuwagę rodziców. Ci natychmiast, gdy zorientowali się, że chłopiec zniknął, zawiadomili policję i rozpoczęły się poszukiwania.

- Wkrótce po tym, jak dziecko zabrano z jezdni, oficer został zawiadomiony, że chłopca szukają przerażeni rodzice - powiedział porucznik Curtis  Landers z biura szeryfa.

Na szczęście, chłopcu nic się nie stało. - Incydent został dokładnie zbadany i zakwalifikowany jako przypadkowy. Nie postawiono nikomu zarzutów - powiedział Landers.(abs)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje