Lewandowski "powalił” Real na kolana. Ile kilometrów przejedzie silnik?

Duży sukces Borussi Dortmund i historyczny wyczyn Roberta Lewandowskiego w pierwszym półfinałowym meczu Ligi Mistrzów. Szef PiS chce, aby wyborów pilnowało "środowisko Radia Maryja”. Czy należy przejmować się przebiegiem silnika? Oto najchętniej komentowane artykuły minionego tygodnia.

Borussia Dortmund rozgromiła Real Madryt aż 4-1 w pierwszym półfinałowym meczu Ligi Mistrzów. To bardzo cenny sukces niemieckiego zespołu, przypieczętowane historycznym osiągnięciem napastnika reprezentacji Polski, Roberta Lewandowskiego. "Lewy" dał zwycięstwo żółto-czarnym, strzelając w meczu wszystkie cztery bramki! 

Reklama

TUTAJ możesz przeczytać, co na ten temat sądzą nasi internauci.

Czy przejmować się przebiegiem? Ile przejedzie silnik?

Na każdy silnik przychodzi kiedyś kres. Nawet jeżeli się nie rozpadnie, koszty napraw gwałtownie rosną. Ile wytrzymują popularne jednostki? Skąd można wiedzieć, czy świeżo kupiony samochód używany zaraz się nie rozpadnie? Pewną podpowiedzią może być resurs silnika, czyli statystyczna trwałość jednostki napędowej.

"Wszyscy komentujący tu piszą o swoich przebiegach ponad 400 tys. To KŁAMSTWO!! I to w katolickim kraju. Na giełdzie czy w ogłoszeniach NIE MA aut o przebiegu większym niż 180 tys. !!" - uważa internauta podpisujący się jp.

Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

Niemoralność państwa Tuska?

Pogarszający się z miesiąca na miesiąc stan finansów polskiego państwa nie przeszkadza, aby jego urzędnicy inkasowali premie i nagrody na poziomie znacznie wyższym niż wynika to z przepisów prawa. Analitycy banku Pekao biją na alarm: jest źle!

"Na kogo więc głosować? Który z obecnych polityków zachowa się przyzwoicie? Czy mamy choć jednego, który na pewno nie będzie kradł, oszukiwał. Któremu nie będzie obojętny los zwykłego obywatela? Ot demokracja, zamiana świń przy korycie" - napisał marian.

Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

Szef PiS chce, by "środowisko Radia Maryja" pilnowało wyborów

Szef PiS mówił, że jego partia musi stworzyć wraz ze sprzyjającymi mu środowiskami "ruch pilnowania wyborów". Oprócz PiS taki ruch miałyby tworzyć środowiska związane z Radiem Maryja, kluby "Gazety Polskiej", Stowarzyszenie Solidarni 2010 czy Ruch Społeczny im. Lecha Kaczyńskiego.

- W każdym lokalu wyborczym musi być odważny pełnomocnik, który będzie pilnował do rana liczenia głosów i sfotografuje obwieszczenia wyborcze. Wyniki sami musimy podliczać. Do tego dobrze by było, by pod każdym lokalem byli ludzie gotowi tam stać całą noc, żeby ten, kto jest w środku miał poczucie, że jest wspierany - mówił Jarosław Kaczyński.

Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.


Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje