Tajemnicza śmierć 52-latki. Krew w aucie byłego męża

52-letnia Halina G. zniknęła w nocy z 5 na 6 sierpnia. W pokoju kobiety i w samochodzie jej męża policja odkryła ślady krwi. Śledczy podejrzewają, że to właśnie 53-letni Janusz G. ma związek ze zniknięciem kobiety. Ciała kobiety jednak do tej pory nie odnaleziono. O sprawie pisze portal nowiny24.pl.

18-letni syn Haliny G. jej zniknięcie odkrył 6 sierpnia rano. W pokoju zauważył ślady krwi i to, że brakuje dywanu, zawiadomił policję. Policja znalazła ślady krwi także w samochodzie, który należy do byłego męża kobiety. 53-latek został zatrzymany, postawiono mu zarzuty. Nie przyznaje się do winy.

Reklama

Eksperci zabezpieczyli ślady w domu 52-latki, próbki krwi zostały wysłane do Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie. Wyniki badań będą za miesiąc.

Funkcjonariusze nadal poszukują ciała kobiety. Do tej pory udało im się ustalić, że Halina G. była mocno skonfliktowana ze swoim byłym mężem. Powodem sporu były pieniądze. Już dwa lata temu Janusz G. został skazany za to, że ranił żonę nożem. Dostał wyrok w zawieszeniu i zakaz zbliżania się do niej na odległość mniejszą niż 50 metrów. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje