Bilety przez Internet

Nie będzie tradycyjnych biletów na mecze rundy wiosennej, które na Bukowej rozegra drugoligowy GKS Katowice. Klub, w trosce o bezpieczeństwo, zdecydował się wprowadzić karty magnetyczne. Ich dystrybucja już się rozpoczęła.

Kibice mają do wyboru karty zwykłe (5 zł) lub kolekcjonerskie (15 zł). Do tego zostaną przygotowane osobne karty VIP i superVIP.

Reklama

Elektroniczne bilety na Trybunę Centralną będą uprawniały do wejścia na każdy jej sektor, natomiast te na Trybunę Główną będą przyporządkowane do każdego sektora. Karty można zamawiać przez Internet.

Po nabyciu trzeba ją później naładować w sklepiku klubowym GKS Katowice. Na miejscu określa się, czy będzie ona uprawniała do wejścia na konkretny mecz czy na całą rundę wiosenną. Płatności za bilet będą dokonywane gotówką w sklepiku, przelewem lub wpłatą na konto.

Dodatkową atrakcją dla posiadaczy karty jest program lojalnościowy. Ci, którzy będą najczęściej gościć na meczach ligowych i wspomogą klub kupnem np. gadżetów, będą mieli szanse wygrać nagrody związane z GKS Katowice.

ŁB

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje