POLSKIE TAKSÓWKI SĄ O.K.! WYRÓWNYWANIE TARYF ZOSTAWCIE HEYAH!

Od 28 października Heyah, jako pierwsza na rynku, wprowadza nową Równą Taryfę. Teraz za połączenia telefoniczne do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce i w Unii Europejskiej zapłacimy tylko 44 grosze za minutę!

Miniony tydzień obfitował w komentarze nt. akcji "Równa taryfa", firmowanej przez OZEA - Ogólnopolskie Zrzeszenie Artystów i Estetów. W dziewięciu największych miastach Polski można zobaczyć oflagowane i oklejone taksówki z napisem "Równa Taryfa". Już pierwszego dnia akcja wywołała głębokie poruszenie. Spekulacje i niepewności mnożyły się.

Reklama

Dziś wszystko jest już jasne. Taryfy wyrównuje Heyah! Od dziś w Heyah obowiązuje całkowicie nowy cennik. Sieć wprowadziła jedną, wyrównaną, płaską stawkę do wszystkich w Polsce i w Unii Europejskiej - tylko 44 gr/min. Dotyczy to połączeń zarówno na telefony komórkowe, jak i stacjonarne.

Nowa Równa Taryfa to także SMS-y do wszystkich sieci w Polsce za 14 groszy oraz szybki Internet w telefonie! 2 grosze za każde 100kB. Bez żądnych pakietów i opłat dodatkowych.

Szczegóły oferty oraz szczegółowy cennik na www.heyah.pl
Oferta nie dotyczy sieci P4 Sp. z o.o.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje