Sanok zaprasza na łyżwy w lecie

Podobnie jak w ubiegłym roku, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sanoku rozpoczął wakacje od organizacji ślizgawek w hali widowiskowo-sportowej "Arena Sanok". Ta popularna w zimie forma rozrywki, w Sanoku dostępna jest także w lecie.

Wakacyjne ślizgawki cieszą się ogromnym zainteresowaniem, bo kiedy na dworze ciepło i upał, to w hali lodowej temperatura powietrza wynosi 12-14 stopni Celsjusza. Amatorzy takiego wypoczynku uczestniczą tłumnie w tej formie zabawy.

Reklama

W zeszłym roku na takie seanse wchodziło na lód jednorazowo prawie 350 osób. Tegoroczne ślizgawki odbywać się będą w systemie weekendowym, bowiem na co dzień na sanockim lodzie trenują grupy sportowe.

MOSiR zaplanował również nową formę lodowych zabaw, tzw. "ślizgawki junior". Ich celem jest zapewnienie większego bezpieczeństwa osobom, które do tej pory nie jeździły na łyżwach lub dopiero się uczą, bo właśnie z myślą o nich są organizowane.

Sanocki MOSiR wzbogacił również swoją ofertę wypożyczalni o 350 nowych par łyżew i wrotek. Co powinno zaspokoić potrzeby wszystkich uczestników. Warto również nadmienić, iż ceny biletów wstępu pozostały na ubiegłorocznym poziomie.

Pierwsza letnia ślizgawka odbędzie się już w najbliższą niedzielę - 10 lipca:

- dla dzieci i rodziców w godzinach 15.00 -16.00

- ogólna dla wszystkich chętnych od 18.00 do 19.00

Ceny biletów wstępu na ślizgawkę:

- dzieci i młodzież (wraz z szatnią) - 5,50 zł/osoba

- dorośli ( wraz z szatnią) - 6,50 zł/osoba

- dzieci do lat siedmiu - 3.50 zł/osoba

- grupy zorganizowane - 4,00 zł/osoba

- wypożyczenie łyżew - 5,00 zł/para

- wypożyczenie łyżew dla grupy zorganizowanej (min. 10 osób) - 4,50 zł/para

ami

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje