Sprawiły wielką radość kibicom

Miłą niespodziankę organizatorom, łapskiemu OKF-owi, sprawili uczestnicy pierwszego, kwalifikacyjnego turnieju tej dyscypliny. W hali sportowej ZSM-u, zrobiło się gwarno od ekip uczestniczących i od...osób im kibicujących.

Pięć zespołów męskich oraz cztery dziewczęce rywalizowały o punkty, które zadecydują o występach finałowych.

Reklama

Wśród mężczyzn bezkonkurencyjni okazali się siatkarze z Zatorza. Ich gra stała na niezłym poziomie a niektóre z zagrań wzbudzały uznanie obserwujących. W dalszej kolejności uplasowali się zawodnicy drużyn szkolnych z ZSM-u oraz I Liceum. Stawkę zamknął Sobieski Team. Ale to dopiero początek drogi do finałowych rozgrywek i wszystko się jeszcze morze zdarzyć.

Dziewczęta łapskiego ZSM-u, występujące pod wdzięczną nazwą Kurczaczków (pochodzącą od koloru ich strojów) nie miały sobie równych choć ich mecz z Licealistkami był bardzo wyrównany i zacięty.

Na uwagę zasługuje fakt przystąpienia do rywalizacji dwóch drużyn gimnazjalnych. Colorado i Nie ma mocne, co prawda, nie sprawiły większych problemów starszym koleżankom ale już sam ich udział i zdobywanie doświadczenia jest bardzo cenne. Ich trenerka, Agnieszka Kozłowska, po niedługim czasie przygotowań, może czuć się usatysfakcjonowana.

Kolejna tura eliminacji już 13 lutego o godzinie 17.30.

Po pierwszej rundzie:

Tabela mężczyzn:

1. Zatorze - pkt. 8 : 0 set. 8 : 1

2. ZSM I - 6 : 2 7 : 3

3. I LO - 4 : 4 4 : 4

4. ZSM II - 2 : 6 3 : 6

5. Sobieski Team - 0 : 8 1 : 8

Tabela dziewcząt:

1. Kurczaczki - pkt. 6 : 0 set. 6 : 0

2. Licealistki - 4 : 2 4 : 2

3. Colorado - 2 : 4 2 : 4

4. I nie ma mocne - 0 : 6 0 : 6

Wiadomość pochodzi z oficjalnej strony miasta i gminy Łapy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje