Policja w Kaliszu poszukuje nauczyciela, który nie przyszedł do pracy

Policję zawiadomiła o sprawie wicedyrektor szkoły podstawowej w Brzezinach. Zaginiony to 35-letniu nauczyciel jej szkoły. Wszczęto poszukiwania mężczyzny,

"Policja poszukuje 35-letniego nauczyciela wychowania fizycznego ze szkoły w Brzezinach, ponieważ nie pojawił się w pracy. Ostatni raz był widziany w czerwcu, na zakończeniu roku szkolnego" - powiedziała PAP rzeczniczka kaliskiej policji Anna Jaworska-Wojnicz.

Reklama

Jak powiedziała PAP wicedyrektor szkoły Małgorzata Błaszczyk, podczas wakacji kilka razy próbowała skontaktować się z pracownikiem.

"Nie odbierał telefonu i żaden z pozostałych nauczycieli z naszej szkoły też nie miał z nim kontaktu" - powiedziała wicedyrektor.

Małgorzata Błaszczyk skontaktowała się krewnymi swojego pracownika. "Ale okazało się, że nie utrzymują z nim kontaktu od czterech lat i nic nie wiedzą. Mieszkał sam i jest kawalerem. W szkole pracował od 11 lat, nigdy nie było z nim żadnych problemów, dlatego zawiadomiłam policję" - powiedziała wicedyrektor.

Policja rozpoczęła poszukiwania 35-latka.

"Funkcjonariusze sprawdzili już noclegownie i szpitale w okolicy, by upewnić się, czy zaginionemu nic się nie stało i nie przebywa w jednej z tego typu placówek. Nie natrafili na jego trop. Prawdopodobnie policja zarządzi poszukiwania w lasach na terenie gminy Brzeziny. Na razie nie podjęto decyzji o publikacji zdjęcia i danych zaginionego" - powiedziała Jaworska-Wojnicz.

Ewa Bąkowska 

Dowiedz się więcej na temat: Policja

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy