Renata Przemyk Akustik Trio

Renata Przemyk, Błażej Chochorowski oraz Maciej Mąka na scenie poznańskiego klubu Blue Note w czystej, akustycznej formie.

Artyści sięgają po utwory znane, odzierając je jednak z pierwotnych aranżacji. Także po te lubiane, lecz nieco zapomniane.

Reklama

Z czystej akustycznej formy promieniuje nowa energia i wzruszenie; dają się słyszeć subtelności, które wcześniej były jedynie dopełnieniem a teraz mile zaskakują jako walor główny.

Koncert, choć bardziej nastrojowy od tych, które znamy z dużych sal czy plenerów, jest pełen zaskakujących zwrotów, energii, wirtuozerskich rozwiązań aranżacyjnych. Dzięki wysmakowanej oprawie aranżacyjnej wyjątkowo czytelny jest głos artystki oraz - co za tym idzie - przekaz wszystkich piosenek, które nabierają przez to zupełnie nowej wartości dla odbiorcy.

Wszystkie te elementy układają się w harmonijną całość i sprawiają, że odbiór tego projektu jest wyjątkowo przejrzysty i spotyka się ze wspaniałą, niespotykaną, równie spontaniczną jak samo wykonanie, reakcją publiczności.

Renata Przemyk - śpiew, gitara akustyczna, instrumenty perkusyjne

Błażej Chochorowski - fretless

Maciej Mąka - gitara akustyczna

7 grudnia 2008 (niedziela), godz. 19.30. Blue Note Jazz Club, ul. Kościuszki 76/78 (gmach C.K. Zamek), Poznań.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje