Broda warta milion euro

Kurt Beck, szef niemieckich socjaldemokratów, wpadł na świetny i iście lewicowy pomysł. Chce zgolić swoją brodę, zarobić na niej milion euro i całą kwotę przekazać na cele dobroczynne - donosi "Bild am Sonntag".

Mimo że potrzebujący i ubodzy zapewne ucieszyliby się strasznie z daru pana Beckowego , ten nie jest jeszcze na sto procent pewien, czy aby na pewno ogoli się za milion.

Reklama

"To musi być poważna sprawa, a nie jakiś spektakl" - powiedział, jak czytamy w powołującym się na "BaS" doniesieniu Reutera. "Chcę pomóc naprawdę najbardziej potrzebującym".

My sugerujemy, żeby pan Beck po prostu zaczął się codziennie golić. Wtedy, usypując co rano trochę włosów do woreczka, mógłby codziennie wystawiać je na aukcjach internetowych i - jak prawdziwy Robin Hood czy Janosik - wspierać biednych, nie krzywdząc jednak przy tym bogatych. W ten sposób wilk byłby syty, owca cała i - być może - powstałaby recepta na nową lewicę, a sam Kurt Beck byłby w stanie, za pomocą swojej brody, utrzymywać szpitale, szkoły publiczne i - dla przykładu - placówki kulturalne.

Sęk w tym, że cena brody pana Becka zapewne spadłaby dramatycznie, jeśli pojawiałaby się na rynku codziennie.

ZS

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Dowiedz się więcej na temat: Beck | broda

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje