Dziwny jest ten świat

Codziennie zalewa nas szum informacyjny, z którego budujemy sobie obraz współczesnego świata. Mnóstwo bardzo ciekawych informacji, może dlatego, że dotyczą lokalnych społeczności, nie trafia jednak na czołówki gazet. A szkoda, bo przeczą tezie, że na co dzień otaczają nas tylko politycy, bandyci i oszuści...

Oto zbiór informacji dziwnych i ciekawych z całego świata. Przyjemnej lektury!

Reklama

Zabawki albo...

Dzieciom z jednej ze szkół w Austrii odebrano zabawki. Zdaniem specjalistów ma im to pomóc... w walce z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu w ich dorosłym życiu.

Realne fantazje

Fantazje o romansowaniu z legendarnymi postaciami stają się coraz bardziej realne. Japońscy naukowcy wynaleźli bowiem manekina z wbudowanym procesorem, który upodabnia się do wybranej postaci.

Wielorybie hamburgery

Japończycy realizują program mający na celu rozszerzenie wiedzy na temat wielorybów. I tak np. sieci oferujące fast foody wprowadziły nowy "przysmak" - wielorybie hamburgery.

Aresztowany reporter

Hinduski reporter kryminalny został aresztowany i oskarżony o kilkanaście kradzieży samochodów i obrabowywanie domów. Korzystał przy tym ze swoich "zawodowych" kontaktów.

Dziadek-zabójca

73-letni Kenijczyk, zaatakowany przez lamparta, sięgnął do jego paszczy i... wyrwał mu język, zabijając groźne zwierzę.

Strzelający pan młody

Pewien serbski pan młody spędził noc poślubną w celi po tym jak zranił 15 weselnych gości, strzelając z pistoletu do jabłka.

Więzienna piękność

Pewna Niemka, która spędziła za kratkami 5 lat za przemyt narkotyków została wybrana najbardziej seksowną więźniarką brazylijskiego aresztu.

Schron przed słońcem

Chińskie władze otworzyły schron przeciwbombowy w centrum miasta Chonqing po to, by ludzie mogli się tam schronić przed ...upałami.

Małpi biznes

Obrazy namalowane przez szympansa zostały sprzedane za ponad 26 tysięcy dolarów (ponad 14 tys. funtów angielskich) przebijając dzieła tak znanych malarzy, jak Renoir, czy Andy Warhol.

Szybkie narzeczeństwo

Pewien pan młody znalazł sobie nową narzeczoną w zaledwie 24 godziny po tym, gdy jego wcześniejsza ukochania zmarła.

Gimnastyka po ciastku

Pewna cukiernia w Santiago otworzyła na piętrze - sale gimnastyczną dla swoich klientów, by ci mogli "zrzucić wagę" po zjedzeniu słodkości.

Rewanż za modelkę

Żona znanego DJ'a, Tima Shawa, sprzedała na internetowej aukcji, za ponad 47 tys. dolarów, jego sportowy samochód. Była to zemsta za to, że mężczyzna flirtował na antenie z modelką, Jodie Marsh.

Telekomunikacyjny chaos

Nową Zelandię dotknął ostatnio telekomunikacyjny chaos: nie działały telefony ani internet. Jak poinformowały odpowiednie firmy, wszystkiemu winne są... szczury, które "zjadły" telekomunikacyjne kable.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Dowiedz się więcej na temat: pan młody | świat

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje