Prezydent i premier sparodiowani na koszulkach

W internecie można kupić koszulki parodiujące konflikt premiera z prezydentem. Na jednej z nich Lech Kaczyński i Donald Tusk z rozłożonymi rękoma "odlatują" do Brukseli.

- To nasz komentarz do farsy, którą obserwowaliśmy w zeszłym tygodniu. Postanowiliśmy to wykorzystać do stworzenia wyjątkowej koszulki - mówi serwisowi internetowemu tvp.info Michał Rejent, współpomysłodawca wzoru.

Reklama

Na stronie internetowej sklepu www.t-uesday.pl można kupić koszulki przedstawiające braci Kaczyńskich jako postaci z filmu "Pogromcy Duchów", Artura Boruca podpisanego jako "Artur Borubar" czy t-shirty z hasłem "Wrong Economy" odnoszącym się do kryzysu finansowego na świecie, z motywami muzycznymi albo abstrakcyjnymi grafikami. - Polityka jest najwdzięczniejszym tematem żartów, ale nie chcemy iść po najmniejszej linii oporu i robić tylko polityczne wzory - tłumaczy Rejent. Przyznaje jednak, że większość politycznych koszulek zostało totalnie wyprzedanych.

- T-shirty z przesłaniem powstały w latach 60. i 70. i ich głównych celem było komentowanie rzeczywistości. Chcemy do tego w pewien sposób powrócić i dać możliwość ludziom wyrazić swoje zdanie o tym co się wokół nich dzieje - tłumaczy Rejent.

Paweł Rusak

Dowiedz się więcej na temat: prezydent | Donald Tusk | Lech Kaczyński

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje