Reklama

Reklama

Restauracja, którą można pomylić z toaletą

​W Los Angeles została otwarta pierwsza restauracja, której tematem przewodnim jest toaleta. The Magic Restroom to miejsce, gdzie klienci siedzą na muszlach klozetowych zamiast krzeseł i jedzą z talerzy w kształcie wyposażenia toalet.

Można się zastanowić, czy taka restauracja będzie cieszyła się zainteresowaniem. Jak się okazało już w dniu otwarcia, taki pomysł był strzałem w dziesiątkę, który przyciągnął nie tylko gości, ale i zainteresowanie mediów z całego świata.

Reklama

 - Restauracja prosperuje bardzo dobrze. Zawsze mamy pełny lokal i klientów oczekujących w poczekalni - mówi kelner restauracji Daniel Chyan.

Menu współgra z wystrojem lokalu, są w nim takie pozycje jak "czarna kupka" (czekoladowe lody z owocami i śmietaną), "pachnie jak kupa" (wieprzowina z ryżem). W rzeczywistości są to dania kuchni tajwańskiej. Cały pomysł na restaurację został do USA zaimportowany z Azji.

Można usłyszeć różne głosy na temat takiej restauracji. Wielu z klientów zasugerowało, że lokal ma wszystkie cechy potrzebne dla wielkiego sukcesu - jedzenie jest dobre, pomysł ciekawy, wprawdzie trochę szokujący, ale zabawny.

Denesses Elias powiedziała: Jedzenie z tego (muszli klozetowej - red.) po raz pierwszy było trochę dziwne, ale jest bardzo dobre, więc to nie robi różnicy. 

- Jedzenie dobrze się prezentuje. Jest w małej toalecie, więc to trochę śmieszne - mówi Marjorie Decriem, mieszkanka Los Angeles.

The Magic Restroomma własny profil na Facebooku. W momencie, kiedy restaurację odwiedziło dopiero 700 gości, jej profil na Facebooku "polubiło" już 1100 osób.   

Właśnie na tym profilu znalazł też głos krytyki: " Jaki obrzydliwy temat restauracji".

oprac. TK

Dowiedz się więcej na temat: restauracja | The Magic Restroom

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje