Zapłacą za układanie kostek domino

W lubelskiej prasie pojawiło się ogłoszenie, w którym Agencja Pracy Otto szuka osób, które chciałyby dobrze zarobić przy budowaniu kilkudziesięciu obrazów, konstrukcji i mechanizmów z milionów kostek domino, pisze "Dziennik Wschodni".

Układanie kostek będzie się odbywało w Holandii, w ramach Domino Day (dzień domino), a celem jest pobicie rekordu Guinnessa w tej dziedzinie. Układacze wyjadą do pracy we wrześniu, na osiem tygodni. O nocleg i wyżywienie martwić się nie muszą. To zapewni pracodawca. Oprócz tego można jeszcze sporo zarobić.

Reklama

- Im starsza osoba, tym stawki wyższe. Ci, którzy mają mniej niż 21 lat za godzinę pracy dostaną 6 euro. Osoby, które zaliczają się do przedziału wiekowego 21-22 lata zarobią 7 euro za godzinę. Najstarsi będą mieli najlepiej. 23 lata i więcej upoważniają do inkasowania 8,20 euro za godzinę pracy - wyjaśnia Katarzyna Jaworska z agencji Otto. Za 40 godzin pracy tygodniowo można zarobić nawet 11 tys. zł.

Pracodawca wymaga, żeby kandydaci do pracy byli spostrzegawczy, dokładni i cierpliwi. Powinni mieć co najmniej wykształcenie średnie i bardzo dobrze znać język angielski.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje