Zapłacą za układanie kostek domino

W lubelskiej prasie pojawiło się ogłoszenie, w którym Agencja Pracy Otto szuka osób, które chciałyby dobrze zarobić przy budowaniu kilkudziesięciu obrazów, konstrukcji i mechanizmów z milionów kostek domino, pisze "Dziennik Wschodni".

Układanie kostek będzie się odbywało w Holandii, w ramach Domino Day (dzień domino), a celem jest pobicie rekordu Guinnessa w tej dziedzinie. Układacze wyjadą do pracy we wrześniu, na osiem tygodni. O nocleg i wyżywienie martwić się nie muszą. To zapewni pracodawca. Oprócz tego można jeszcze sporo zarobić.

Reklama

- Im starsza osoba, tym stawki wyższe. Ci, którzy mają mniej niż 21 lat za godzinę pracy dostaną 6 euro. Osoby, które zaliczają się do przedziału wiekowego 21-22 lata zarobią 7 euro za godzinę. Najstarsi będą mieli najlepiej. 23 lata i więcej upoważniają do inkasowania 8,20 euro za godzinę pracy - wyjaśnia Katarzyna Jaworska z agencji Otto. Za 40 godzin pracy tygodniowo można zarobić nawet 11 tys. zł.

Pracodawca wymaga, żeby kandydaci do pracy byli spostrzegawczy, dokładni i cierpliwi. Powinni mieć co najmniej wykształcenie średnie i bardzo dobrze znać język angielski.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy