Reklama

Reklama

Dolnośląskie: Eksplozja gazu w bloku w Kamiennej Górze, ucierpiała 12-latka

Do wybuchu doszło w bloku przy ul. Piastowskiej w Kamiennej Górze, gdzie prowadzone był prace przy wymianie instalacji. W wyniku eksplozji ucierpiała 12-letnia dziewczynka - podała w poniedziałek (24 sierpnia) dolnośląska policja.

Jak poinformowała aspirant sztab. Marta Nieć, do wybuchu doszło w poniedziałek koło południa w mieszkaniu na parterze, które zostało najbardziej zniszczone.

Reklama

- 12-latka z poparzeniami została zabrana przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie leczy się takie urazy. Nikt więcej poza nią nie ucierpiał fizycznie. Ludzie, mieszkańcy i pracownik firmy, która wykonywała wymianę instalacji gazowej w tym budynku, przeżyli szok - powiedziała policjantka.

Jak dodała, wstępnie ustalenia powiatowego inspektora nadzoru budowlanego potwierdziły, że budynek nadaje się do mieszkania. Mieszkanie na parterze jest zniszczone, a w innych lokalach naruszone zostały drzwi wejściowe. Policja ustala okoliczności i przyczyny tego wybuchu. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne