Dolnośląskie: Nauczyciel spoliczkował ucznia na lekcji. Nagranie w sieci

W poniedziałek 11 września na jednej z lekcji klas pierwszych w Zespole Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie (woj. dolnośląskie) nauczyciel spoliczkował ucznia. Nagranie zdarzenia udostępniono w sieci. Jak podaje TVN24, nauczyciel został zawieszony.

Na trwającym 15 sekund nagraniu słychać wzburzonego nauczyciela. - Ja wam zrobię tresurę, no. Nie rozumiecie tego, co ja do was mówię, nie rozumiecie tego? Nie rozumiesz tego? - mówi, a następnie policzkuje siedzącego w ławce ucznia.

Reklama

Wideo zostało nakręcone przez jednego z uczniów. Nauczyciel, związany z oświatą od 40 lat, został zawieszony.

- Poinformowałem panią dyrektor, aby natychmiast nauczyciel został zawieszony i żeby stosowne dokumenty jak najszybciej zostały dostarczone do kuratorium. Żeby komisja dyscyplinarna mogła szybko rozpocząć procedury sprawdzania zachowania tego nauczyciela i wyciągnięcia odpowiednich konsekwencji wobec niego - mówi starosta powiatu głogowskiego Jarosław Dudkowiak w rozmowie z Radiem Wrocław.

Nie wiadomo, co sprowokowało zachowanie nauczyciela.

Spekuluje się, że uczniowie umówili się przed lekcją na akcję wymierzoną przeciwko pedagogowi. 

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje