Reklama

Reklama

​Jelenia Góra: Bójka 14-latek za pieniądze

Dwie 14-latki z Jeleniej Góry umówiły się na bójkę w przejściu podziemnym. Zwyciężczyni miała otrzymać nagrodę pieniężną. Jedna z dziewczyn trafiła do szpitala. O sprawie informuje na pierwszej stronie środowy "Fakt".

Do zdarzenia doszło 6 lutego w przejściu podziemnym pod aleją Jana Pawła II.

Reklama

Bójce dziewczyn przyglądał się tłum młodych "kibiców", zagrzewających je do walki.

Sprawa wyszła na jaw po tym, jak jedna z dziewczyn trafiła do szpitala. W pewnym momencie oszołomiona przestała się bronić, a druga z dziewczyn, zagrzewana przez gapiów, dalej okładała ją ciosami.

Policja prowadzi postępowanie w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej.

"Dzieciaki z podstawówki... Lat 14 tak spędzają wolny czas, robiąc ustawki żeby publika mogła podziwiać jak się biją... dziewczyny! Zwabienie, znalezienie słabszego ogniwa, hejt, chęć dominacji? Podjudzanie agresji i nienawiści wobec słabszych. Teksty typu "dawaj ją, dasz radę". Taka publika że aż wstyd! Każdy z telefonem nagrywa to okropne "widowisko". Nasza obecna młodzież jest aż tak ograniczona i uczestniczy w "ustawkach" tego typu? Wśród nich mogą być nasze dzieci, naszych znajomych, rodziny. Czy musi dojść do tragedii żeby zacząć reagować?" - napisała na Facebooku radna Jeleniej Góry Beata Wójtowicz.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje