Kolejki po iPhone'a

Długie kolejki po iPhone'a w Japonii czy Stanach Zjednoczonych nie ominęły również Wrocławia. Czasy stania po produkty wróciły...

- Wczoraj o północy w salonach Orange na ul. Kazimierza Wielkiego i Piłsudskiego odbyła się premiera iPhona - powiedziała pani Maria Piskier, rzeczniczka prasowa. - Zainteresowanie jest spore. Od 8 sierpnia wszyscy chętni mogli się zarejestrować na naszej stronie internetowej. Do dzisiaj zanotowaliśmy aż 39 000 wpisów z całej Polski. Dla oczekujących w kolejkach przed salonami przygotowaliśmy specjalne atrakcje. Impreza rozpoczęła się po zamknięciu salonów około godziny 20. . Stojący nie nudzili się - puszczano muzykę, zorganizowano konkursy z nagrodami- dodaje.

Reklama

Na pytanie skąd wzięła się tak wielka popularność tego telefonu, usłyszeliśmy zwięzłą i jakże wiele mówiącą odpowiedź. - Bo jest trendy - poinformowała Paulina, siedząca na chodniku przed salonem na ul. Kazimierza Wielkiego.

- Czekamy tutaj od przedwczoraj - powiedział nam Paweł, który ma dobrą lokatę w kolejce przy kinie Helios. Chce on sprzedać swoje miejsce, tym, którzy nie mają ochoty tracić czasu na oczekiwanie. - Jak na razie jest dość spore zainteresowanie moim miejscem - dodaje.

Młodzi ludzie, którzy w staniu w kolejce upatrują możliwość zarobku, nie chcą podawać ceny minimalnej. Zaś górny poziom zostanie określony przez ilość chętnych, zgłaszających się do nich. W dość sporej kolejce nie ma także komitetu, pilnującego miejsc, ani listy oczekujących. - Każdy sam w swoim interesie nie wpuszcza nikogo przed siebie - mówi jedna z oczekujących.

W tym telefonie każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jego podstawową zaletą jest działanie "na dotyk". Ciekłokrystaliczny ekran zapewnia nowatorskość obsługi. Dodając do tego bezprzewodowy Internet i wbudowany iPod otrzymujemy cacko techniki.

Ciekawe co by powiedział o nim Alexander Graham Bell...

aw

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje