Studenci chcą poprawić pracę dziekanatów

Podczas gdy na polskich uniwersytetach wszystko powoli zmierza ku lepszemu - przybywa studentów , wykładowców i specjalistycznego sprzętu, to wciąż nie zmienia się tylko jedno: pracownicy dziekanatów. Być może właśnie dlatego ich zwyczaje i pracę chcą zbadać młodzi ludzie z Uniwersytetu Wrocławskiego - informuje w swoim dzisiejszym wydaniu gazeta "Metro".

Tamtejszy samorząd studentów zaczął właśnie akcję "Przyjazny dziekanat". Wiosną studenci wszystkich wydziałów uniwersytetu dostaną do wypełnienia ankiety oceniające pracę dziekanatów. Zostaną zapytani o to, jak długo czeka się w kolejce na załatwienie spraw, czy da się to zrobić przez internet, czy odbierane są telefony i czy godziny pracy dziekanatów im odpowiadają.

Reklama

- Na podstawie ankiet stworzymy raport, który przekażemy władzom poszczególnych wydziałów i kierownikom dziekanatów, mówi Karol Przywara z Samorządu Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego, jeden z inicjatorów akcji. Zapowiada, że samorząd nie ograniczy się do wytknięcia błędów. Powstanie też lista potrzebnych usprawnień.

Dlaczego wizyta w dziekanacie to koszmar? Włącz się do dyskusji

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje