Uciekł podczas wizji lokalnej

Wrocławscy policjanci, po blisko dobie poszukiwań, zatrzymali mężczyznę, który we wtorek wieczorem uciekł podczas wizji lokalnej. Jest podejrzewany o włamania do mieszkań na terenie miasta i okolic.

We wtorek wieczorem na jednym z wrocławskich osiedli przeprowadzana była wizja lokalna z udziałem podejrzanego o włamania. - W pewnym momencie mężczyzna wyrwał się i mocno odepchnął jednego z policjantów, po czym zaczął uciekać. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli za nim w pościg, ale mężczyźnie udało się zbiec małymi, osiedlowymi uliczkami - powiedział Paweł Petrykowski z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Reklama

W środę po godz. 20 mężczyzna został zatrzymany na terenie Wrocławia - powiedział Krzysztof Zaporowski z Komendy Wojewódzkiej Policji.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności ucieczki zatrzymanego. Dlatego, jak podkreślił Paweł Petrykowski, nie może być jeszcze mowy o stawianiu komukolwiek zarzutów niedopełnienia obowiązków.

Petrykowski dodał, że w sprawie włamań do mieszkań we Wrocławiu i okolicach zatrzymanych zostało 4 mężczyzn. Policjanci w wyniku akcji odzyskali m.in. biżuterię i telefony komórkowe skradzione z mieszkań.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy