Reklama

Reklama

ALMODOVARIA - premiera w Teatrze Polonia

Teatr Polonia zaprasza na muzyczny spektakl ALMODOVARIA, którego premiera odbędzie się 25 kwietnia w Teatrze Polonia. Jest to historia wywiedziona z filmowego świata Pedra Almodóvara, wzbogacona o piosenki z tekstami Anny Burzyńskiej. Reżyseruje Anna Wieczur Bluszcz, wystąpią Anna Sroka-Hryń i Mateusz Dębski z zespołem muzycznym.

Drapieżna i sentymentalna, perwersyjna i naiwna, ale przez to prawdziwa w swoich namiętnościach i tęsknotach. Taka jest bohaterka monodramu ALMODOVARIA. Jej rozmaite pragnienia i smutki wyśpiewuje na scenie Anna Sroka-Hryń. Układają się one w niezwykłą opowieść o kobiecie, która nie boi się przyjemności, ale też często topi smutki w kolejnym kieliszku wina w Café Luna. Wspaniała historia, wywiedziona z filmowego świata Pedra Almodóvara, wzbogacona o piosenki z tekstami Anny Burzyńskiej!

Reklama

- Almodovaria to historia o tęsknocie za miłością, o samotności i odrzuceniu, pożądaniu i namiętności. Historia, można by powiedzieć o tym samym i taka sama, jak zawsze - a jednak inna, bo bohaterką jest nietypowa kobieta - Agrado. Jej imię znaczy ROZKOSZ... - powiedziała reżyser spektaklu, Anna Wieczur-Bluszcz.

Data premiery: 25 kwietnia 2019. Kolejne spektakle: od 26 do 30 kwietnia, 17 maja oraz od 14 do 16 czerwca.

BILETY: online https://teatrpolonia.pl/event-data/3500/almodovaria oraz w kasach teatrów: tel. 22 589 52 00 oraz 22 622 21 32, bilety@ochteatr.com.pl i bilety@teatrpolonia.pl. 

Pełny repertuar dostępny jest na stronie www teatru: www.teatrpolonia.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje