Koniec "Przyjaciół"?

Wszystko wskazuje na to, że zakończy się serial "Przyjaciele", najpopularniejsza amerykańska produkcja telewizyjna ostatnich lat. David Schwimmer, jeden z bohaterów serii, oświadczył niedawno, że realizowana właśnie dziewiąta część opowieści będzie ostatnia. Dodał również, że aktorzy występujący w serialu - Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc i Matthew Perry - są już zmęczeni i chcieliby zacząć robić coś innego.

Choć już kilka razy zapowiadano zakończenie produkcji serialu, cała obsada zgodnie stwierdziła, że tym razem to już naprawdę koniec. Serial jest realizowany bez przerwy od 1994 roku.

Reklama

Jennifer Aniston (Rachel) i Courtney Cox Arquette (Monica) mają plany macierzyńskie, zaś Lisa Kudrow (Phoebe) chce kontynuować swą karierę, grając już nie w serialach, ale w filmach fabularnych.

David Schwimmer (Ross) chciałby zacząć częściej pojawiać się w filmach kinowych. Matthew Perry (Chandler) wciąż walczy z uzależnieniem od środków przeciwbólowych, a Matt LeBlanc (Joey) twierdzi, że chce nareszcie wrócić do normalnego życia.

"To smutne, ale mamy naprawdę już dosyć. Zgodziliśmy się co do tego, że w tym roku nastąpi finał. To decyzja ostateczna" - powiedział Schwimmer.

Pod jednym względem gwiazdorom, występującym w serialu "Przyjaciele", będzie trudno pożegnać się z pracą na planie. W 2000 roku aktorzy wynegocjowali z producentami rekordową gażę za swój udział w serii. Za każdy odcinek, każdy z bohaterów otrzymuje po milionie dolarów.

Czy zapowiedzi aktorów o porzuceniu serialu sprawdzą się, zobaczymy za kilka miesięcy.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Dowiedz się więcej na temat: Aniston | David | aktorzy | serial | Przyjaciele

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje