Wojciech Mann zrezygnował z prowadzenia "Szansy na sukces"

Dziennikarz Wojciech Mann zrezygnował z prowadzenia programu muzycznego "Szansa na sukces" w TVP 2. Był gospodarzem programu od 19 lat. Nie wiadomo, czy program będzie kontynuowany.

Na oficjalnym profilu "Szansy na sukces" na Facebooku ukazał się w środę wieczorem wpis, informujący o zakończeniu realizacji programu.

Reklama

"Informujemy, że z przyczyn niezależnych od autorki programu - Elżbiety Skrętkowskiej, 'Szansa na sukces' nagrała dzisiaj ostatni odcinek całego formatu. Tym samym nie odbędzie się tegoroczny Finał w Sali Kongresowej. Przerywamy produkcję przed jubileuszem dwudziestolecia programu, który obchodzilibyśmy jesienią tego roku. Dziękujemy..." - czytamy na profilu "Szansy na Sukces".

"Prawdą jest, że na pewno zakończyłem prowadzenie tego programu - powiedział Wojciech Mann. - Czy w innej formie będzie on kontynuowany, tego już nie wiem. Zrezygnowałem z jego prowadzenia. Jako oficjalny powód, który można przyjąć albo nie, podałem to, że we śnie ukazał mi się Jan Paweł Woronicz i powiedział do mnie: 'Już czas' i ja go posłuchałem".

Telewizja Polska nie potwierdza jednak oficjalnie zakończenia programu. "Emisja programu 'Szansa na sukces' jest kontynuowana w ramówce wiosennej zgodnie z planem do pierwszego tygodnia czerwca br. Decyzja odnośnie kontynuacji cyklu w ramówce jesiennej zapadnie w odpowiednim momencie, o czym poinformujemy media w osobnym komunikacie" - poinformowała rzecznik TVP Joanna Stempień-Rogalińska.

Nadawana od 19 lat "Szansa na Sukces" to autorski program muzyczny Elżbiety Skrętkowskiej, emitowany w programie drugim TVP. Dzięki temu programowi karierę rozpoczęli m.in.: Justyna Steczkowska, Andrzej Lampert, Dominika Gawęda, Kasia Cerekwicka, Kasia Stankiewicz, Ania Wyszkoni i Ewa Farna.

Dowiedz się więcej na temat: Nie | Nie wiadomo

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje