Łódź: Inwazja Mocy ruszyła!

Po raz pierwszy w historii Łodzi, w słoneczne niedzielne popołudnie na ulicy Piotrkowskiej nie spotkacie żywej duszy. Nic dziwnego - wszyscy są z nami na lotnisku w Lublinku, gdzie rozpoczął się właśnie kolejny megafestiwal zorganizowany przez RMF FM w ramach tegorocznej Inwazji Mocy. Joe Cocker, Perfect, Pudelsi i Kapela - takiego koncertu Łódź nie pamięta!

Z okazji dziesiątych urodzin radia RMF FM odbędzie się dziesięć gigantycznych, darmowych koncertów Inwazji Mocy - to na pewno będzie muzyczne lato stulecia! Pierwszy koncert odbył się tydzień temu, w Lublinie, gdzie dziesiątki tysięcy sympatyków RMF FM bawiło się przy muzyce Golden Life, Artura Gadowskiego, T. Love i angielskiej gwiazdy The Stranglers.

Reklama

Kiedy Anglicy zagrali "Always The Sun", mimo padającego deszczu i nocnej pory dla wszystkich naprawdę zaświeciło słońce. Takich magicznych momentów na Inwazji Mocy możecie spodziewać się więcej - tym bardziej dzisiaj, gdy na scenie pojawi się gwiazda wieczoru, czyli Joe Cocker - żywa legenda muzyki pop, jedyny artysta, który wystąpił na festiwalu Woodstock zarówno w 1969, jak i w 1994 roku. A pojawi się - jak sam powiedział - dopiero po zakończeniu finału Mistrzostw Europy w piłce nożne. Niestety, nie chciał nam wyjawić, czy kibicuje drużynie francuskiej, czy włoskiej.

Zanim usłyszymy "With A Little Help From My Firends" i "Summer In The City" wyśpiewane z charakterystyczną, bluesową chrypką, będziemy się bawić przy muzyce polskich gwiazd. Na scenie już gra Kapela, rewelacyjnie łącząca ludowe melodie z rockowym czadem, a w garderobach przygotowują się nieobliczalni Pudelsi i zawsze wspaniały Perfect, na którego koncert czeka nie mniej wielbicieli muzyki, niż na występ Joe Cockera.

Dziś przed koncertem muzycy Kapeli otrzymali od Silvertonu Złotą Płytę.

Oprócz muzycznych wrażeń, czeka was na Inwazji Mocy również namiot firmowy INTERIA.PL - a w nim mnóstwo atrakcji. Za darmo posurfujecie po Internecie, poznacie tajemnice INTERIA.PL, pogracie w najnowsze gry i wygracie mnóstwo nagród w rozmaitych konkursach - punktujemy zarówno znajomość Internetu i naszego portalu, jak i rzadką umiejętność... rzutu kaszkietem. Nasz namiot oblegają tłumy, ale nie martwcie się - wystarczy miejsca dla każdego!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje