Łódzkie: Zatrzymano pijanego kierowcę. Pił wódkę przy policjantach

Patrol policji zatrzymał pod Łowiczem 54-letniego kierowcę, który jechał bez zapiętych pasów. Okazało się, mężczyzna był mocno pijany. Przy funkcjonariuszach wypił jeszcze łyk wódki.

Policjanci zatrzymali mężczyznę do kontroli w Skaratkach pod Łowiczem (woj. łódzkie) we wtorek, 27 lutego, około godz. 17.00.

Patrol zainteresował się fordem focusem, którego kierowca miał niezapięte pasy bezpieczeństwa. Okazało się, że 54-latek jest mocno pijany. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie 2,5 promila alkoholu.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu, kierowca wypił podczas kontroli jeszcze jeden łyk wódki. Chciał więcej, ale nie pozwolili na to funkcjonariusze.

Reklama

54-letni mieszkaniec powiatu łowickiego stracił prawo jazdy. Odpowie nie tylko za jazdę po pijanemu, ale także za spożywanie alkoholu w miejscu niedozwolonym i kierowanie samochodem bez pasów. Grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Skaratki pod Łowiczem
Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy